Jump to content

Mi-am Cumparat De 2 Zile Un Passat Variant Din 2002


doarM

Postare recomandată

care ar fi problemele la aceasta masina?intreb de cele frecvente,asta daca sunt.Masina este 1,9 TDI

:huh: DE 131 CP,6 trepte,are aaer nu clima si nu are computer de bord.are 122000km si am dat pe ea 10330E

as vrea sa stiu unde sa-i verific km sa vad daca sunt reali

Link către comentariu

S-ar putea sa ii poti citi cu VAG com-ul. Km sunt facut in Ro sau nu?

Modificat de I_am_Stealth
Link către comentariu

In primul rand bun venit pe forum. :) Corectitudinea kilometrilor nu prea ai unde s-o verifici. Eventual daca ai vreo pila la reprezentanta sa-ti verifice istoricul masinii.

E chiar cu semnul intrebarii daca sant reali sau nu. Probleme frecvente nu poti spune ca ar fi. Depinde de noroc si de cum a fost exploatata. La directie sa ai grija, sa ocolesti gropile, ca-i cam scumpa daca te lasa. Cureaua de distributie si consumabilele sa te uiti cand au fost schimbate. In rest... sa ai noroc la ea. :(

Link către comentariu

Iar ca probleme cauta cu search la Passat B5 si vei gasi toate problemele frecvente cu care te poti intalni

Link către comentariu

Iar daca esti din Buc vino la intalniri...acolo s-ar putea sa aflii mai multe despre problemele ce pot aparea, poate chiar si despre km reali.

bafta,

Link către comentariu

Parerea mea e sa nu o lasi asa cum ai luat-o. ADU-I IMBUNATATIRI masinii tale pentru ca e pacat sa o lasi asa.Eventual mergi cu ea la un diagnostic ca sa previi din timp eventualele probleme.

Daca vrei sa iti dau sugestii anunta-ma. ^_^

Link către comentariu

Cum adica are aer nu are clima. Nu ai aer conditionat? S-au fabricat si passaturi b5.5 fara clima?

Link către comentariu

A vrut sa spuna ca are AC si nu "climatronic".Bun venit pe forum!Ca un sfat, sper sa nu ma intelegi gresit : Kilometri unei masini se verifica inainte de a o cumpara, nu dupa.Treci pe la polivalenta prin parcare joia seara la orele 19.00 si te vor lamuri baietii din toate punctele de vedere!Mult noroc la masina!

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!