Jump to content

Folie Pe Geamuri


leone82
 Share

Postare recomandată

a pus cineva folie pe geamuri? daca da cum s-a rezolvat cu gemuletele din spate pe unde se deschide usa care sunt din plastic ... am fost azi sa-mi pun folie si mi s-a spus ca trebuie vopsite ca nu o sa stea folia pe ele .. a incercat cineva ???

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

a pus cineva folie pe geamuri? daca da cum s-a rezolvat cu gemuletele din spate pe unde se deschide usa care sunt din plastic ... am fost azi sa-mi pun folie si mi s-a spus ca trebuie vopsite ca nu o sa stea folia pe ele .. a incercat cineva ???

nu am incercat k eu le am din fabrica mai inchise insa am un prieten kre si-a pus folie pe geamurile din spate nu si-a vopsit nimic insa se vede putin k lasa un spatiu mic gen o margine. nu poate fi pus kiar perfect akolo.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

fvalentin_rap

pe gemuletele respective se lipeste un autocolant negru, prin care nu se vede nimic dar se muleaza la fix dupa forma - orice tip de autocolant - daca ai destula dibacie o poti face singur, daca nu, cei care iti monteaza folia probabil stiu de treaba asta

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pei nu stiu tocmai asta e

am intrebat la 2 firme si au zis ca nu iese prea bine .... si pe forma aia bombata unde se baga mana nu se pune folie .. daca stii sigur de folia respectiva sa-mi spui de unde se ia ....sau daca ti-ai pus tu poate pui niste poze ... mersi

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 months later...

Am pus si eu folie si intr-adevar pe "chestia aia bombata unde se baga mana" nu se pune folie. Insa se poate pune in jurul ei, pe geamul ala mic si nici nu se observa diferentza :blink:

Modificat de ace117
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!