Jump to content

Prima Discutie Cu Dl Cretu


VladWAF
 Share

Postare recomandată

Am o mica problema cu Passatul meu TDI 2001. La relanti se simte o vibratie ( vizibil si la motor si la schimbatorul de viteze) si se simte si in scaune. E destul de deranjanta, desi in rest masina functioneaza excelent.

Asa ca am sunat la dl Cretu. Adevarat profesionist. M-a programat pentru constatare maine si din discutia avuta cu dansul (i-am detaliat problema ) chiar pare sa stie cum stau lucrurile in general cu masinile.

Prima impresie nota 10. Revin maine cu detalii.

Numai bine!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

VladWAF, te referi cumva la MDC Auto ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

VladWAF, te referi cumva la MDC Auto ?

Da, si eu cred ca e vb de George Cretu, fost la Porsche. Actual MDC Auto. Insa glumele de mai inainte au fost prea acide...totusi.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ti s-au parut acide? Erau unele putin ironice si nimic mai mult. Era de asteptat, nu?

Mie imi pare sincer rau ca au fost sterse de un moderator dibaci, pentru ca nu era nimic ofensiv in ele. Era doar putin umor si atat.

Vi se pare surprinzator sa se raspunda altfel la un astfel de mesaj din partea cuiva care NU stie cine e faimosul domn Cretu??

Deschizatorul topicului nu intreaba nimic, relateaza doar ceva si restul au dat cu parearea, care cum...

Sau era mai bine sa se faca un carnat de mesaje cu "Cine e domnul Cretu?"

Regretabila atitudinea asta de cenzura exagerata din partea moderatorilor, mai ales ca din cate am citit eu pana la ora 02.00 ai noapte nu am sesizat limbaj ofensiv sau alta abatere de la regulament.

Cred ca au fost sterse 7-10 posturi.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

I am stealth. din cate vad eu aici e vwForum.ro > Lucruri generale > Dealeri si Service-uri > Service-uri.

nu OFFTOPIC. asa ca ori revenim la subiect si aflam cine si cui se adreseaza topicul, si personal cred ca cel care l-a initiat a dat gresit NEW TOPIC cand vroia sa dea ADD REPLY la al topic, ori inchidem topicul.

in loc sa facem 10 posturi funny, mai bine ne abtinem. otusi e un forum tehnic, nu de caterinca.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Normal, e mai usor sa iti bati joc de cineva decat sa dai un amarat de search sa vezi de fapt la ce topic a vrut sa dea reply:

http://vwforum.ro/index.php?showto...31&hl=cretu

Cred ca ar trebui unit cu topicul asta si ascunse toate comentariile off topic, sa nu zic mai mult.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Bogdan, m-am prins, e clar acum ca vroia sa raspunda la topicul dat de CristiN. Evident ca in contextul respectiv mesajul are alt sens.

Sau ma rog, ARE sens. Clar ca trebuiau unite, altfel nimeni nu intelege contextul. Eu nu l-am inteles.

Deschizatorul topicului nu e chiar nou pe forum (nu?), cine se asteapta sa deschida topic nou in loc de mesaj nou.

Modificat de I_am_Stealth
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pai atunci cineva sa uneasca cele 2 topic-uri, ca acuma are sens!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

am si eu o intrebare :poate sa-mi spuna cineva cat de buni sunt baietii de la mdc auto?sau george cretu? pt ca mi l-a recomandat cineva. Pot sa-mi las masina pe mana lor?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 14 years later...
On 7/24/2007 at 3:24 PM, VladWAF said:

Am o mica problema cu Passatul meu TDI 2001. La relanti se simte o vibratie ( vizibil si la motor si la schimbatorul de viteze) si se simte si in scaune. E destul de deranjanta, desi in rest masina functioneaza excelent.

Asa ca am sunat la dl Cretu. Adevarat profesionist. M-a programat pentru constatare maine si din discutia avuta cu dansul (i-am detaliat problema ) chiar pare sa stie cum stau lucrurile in general cu masinile.

Prima impresie nota 10. Revin maine cu detalii.

Numai bine!

 Nu recomand George Cretu! Evitati

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Păi adu și niște argumente, așa ar fi corect.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!