Jump to content

SuperSkoda.com


mirceaking
 Share

Postare recomandată

Cele cu trapa nu au loc pentru acel compartiment. La configurarea masinii, este specificat aceasta in detaliile trapei - excluderea suportului ochelari 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

multam frumos! ce bine e sa intrebi :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Produsul pe care tu vrei sa il cumperi este pentru O2 si aici este sectiunea O3 :)

Modificat de Frnm
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am crezut ca poate ajuta faptul daca ne strangem mai multi. Ma retrag si incerc in partea cealalta. :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Scuze, pentru strans mai multe persoane este ok sa discutati, indiferent de model. Corect.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Exact asta era, pai si daca vreau ceva universal, de ce nu? Mai mult, eu chiar ma gandesc sa comand un ornament de portbagaj pentru Octavia II combi, care sa se potriveasca la Passat B5.5 variant!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Salutare, a mai comandat cineva intre timp parasolare? Este un set de 5 piese pentru combi, m-ar interesa in perspectiva verii toride care e aici deja... costa cam 100 Euro... pareri?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca doresti protectie solara poti aplica folie. Recomand ceva din gama premium Llumar. (Gasesti si cu transparenta 80% ce de abia se vede, dar reduce radiatile UV si caldura foarte mult..). Acele parasolare mie nu imi plac pe nicio masina.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 5 months later...

Daca face cineva comanda pe SuperSkoda zilele astea, as vrea si eu acest produs: http://www.superskoda.com/Skoda/OCTAVIA-III/Octavia-III-original-Skoda-key-bottom-chrome-endtip-RS6-style 

 

In alta ordine de idei, si-a pus cineva filtru de aer K&N sau ceva similar pe O3 ( http://www.superskoda.com/Skoda/OCTAVIA-III/Octavia-III-original-KN-performance-air-filter)?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca face cineva comanda pe SuperSkoda zilele astea, as vrea si eu acest produs: http://www.superskoda.com/Skoda/OCTAVIA-III/Octavia-III-original-Skoda-key-bottom-chrome-endtip-RS6-style 

 

In alta ordine de idei, si-a pus cineva filtru de aer K&N sau ceva similar pe O3 ( http://www.superskoda.com/Skoda/OCTAVIA-III/Octavia-III-original-KN-performance-air-filter)?

si eu ma bag la o protectie pt cheie
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

+1 pentru cromul de la cheie daca face cineva comanda :)

sau pm toti cei care vor si incerc sa fac o simulare :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu vreau protectie din cauciuc pentru tunelul de la locurile din spate, impotriva celor care se muta in mers dintr-o parte in alta... :P Stiu ca nu este de Octavia, dar hai sa incercam asta: 3V0061580.

Si asta: SO145DC.

 

Da' parca era si un topic dedicat... trecem acolo?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Salutare tuturor,

 

Vreau sa va intreb daca a cumparat cineva asta:

 

http://www.superskoda.com/Skoda/OCTAVIA-III/Octavia-III-original-Skoda-Autoas-hood-silenting-panel

 

si daca a constatat ceva beneficii (insonorizare, reducere consum iarna), in special la motorul TSI de 1.4

 

Va multumesc !

Modificat de Norman
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

AdiG, ai luat acea protectie de care spui? Daca da, se potriveste si la Octavia?

Modificat de doggy
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am primit mail de la Superskoda ca au reduceri de 20% la toate comenzile.

Am rugamintea din nou privind postul meu de mai sus.

Multumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@Norman am vazut si eu aseara mesajul cu reducerea de 20%. Sunt curios daca se aplica la toate produsele sau "selectiv". Si eu sunt interesat de "hood silenting panel" plus alte maruntisuri. O sa ma decid in weekend daca ma bag la o comanda sau nu. 

Modificat de nepotu_ro
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Reducerile se aplica la toate produsele, pana pe 11 ianuarie si sunt de 20 %, dar exista si cateva produse cu reduceri mult mai mari.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca se hotaraste cineva sa comande ceva de pe superskoda (mai ales acum cu reducerea de 20%), sunt interesat sa comand si eu 2 chestii de acolo. va rog sa anuntati si pe mine printr-un mesaj privat. Contribui la toate cheltuielile legate e comanda. Multumesc,

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...

La sfarsit de saptamana voi face o comanda de la eie.

Pe moment suntem 3 persoane, in principiu daca mai vine cineva, impartim "frateste" taxele de transport & paypal.

PM daca exista doritori pana vineri cu articolul/articolele dorite ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Daca doreste cineva sa faca comanda sau exista alte persoane cu nimicuri - pe mine pe moment doar o sigla MC ma intereseaza - va rog da-ti de veste, reply/PM, mersi :)

PS: inca nu e asa de mare piticul de pe creier, putina rabdare mai am :))

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

De vineri pe luni au 20% reducere ;)

Eu in acest caz îmi voi comanda cred pe duminica, PM/reply daca mai sunt doritori

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 10 months later...

Salutare! Se mai baga cineva la o conanda? Eu as vrea sa incerc sa comand ceva. Ms

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 5 months later...

Știe cineva daca superskoda fac ceva reduceri de black friday? Anii trecuți au facut?

Multumesc. 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 months later...

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!