Jump to content

Poze Golf, Jetta Mk1/2 Modificate


88BLR
 Share

Postare recomandată

O colectie impresionanta de poze. Merita vazuta! :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

:rolleyes: :P :P mk1-le ala galben sau ce culoare e e criminal :lol: :lol: :lol:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

mi-e nu-mi displace chiar asa de mult....hai sa fim seriosi...asta i-a placut omului.....chiar insusi VAg-ul a facut acea grila fata si acele faruri patrate (atat de hidoase ) pt americani (cam la americani e scuza ca sunt toti cam kitch-osi)

Modificat de knox
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu din cate stiu faruri patrate nu s-au pus pe golf 1, ele au aparut doar pe golful mk2 rallye si erau 4 bucati.. si la americani tot de la golf 2 incolo au aparut parca.. In orice caz masina asta nici nu arata a golf.. pare e un fiat polski ce a mancat prea mult.. si e hidoasa.. n-as prea crede ca e ce i-a placut omului.. mai mult ce a putut face omu.. de genu prize de aer din plastic ornamentale prinse cu surube pe aripi si eleroane puse doar de decor pe dacii..

Dar asta e doar parerea mea.. eu fiind un conservator inrait :))

Modificat de faty
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu s-au pus faruri patrate pe mk1???? yo asa stiam .....atunci "My bad nigga' "

Modificat de knox
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

scuze de :) dar nu ma puteam abtine este ceva frumos si cred ca osa plahttp://www.youtube.com/watch?v=2jCR7SyYC1o&NR=1ca la multio sa le placa

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Engine: 2ltr 8v block with 16v 1.8 kr head, Custom billet cams 336'' / 328'', ferrea custom titanium valves,mechanical rocker arms, triple cam springs, je custom pistons, titanium pauter rods, ARP main stud kit,ARP head stud kit,custom 4340 main bearings caps, custom 4340 billet crank. Setrab oil cooler.Comp ratio: 11,2:1Turbonetics turbo Y2k custom order Bbearing Qtrim (120lbs~ 1200hp capable) , 8 x 720cc fuel injetors, custom intake, custom fuel rails, custom 4 to 1 exsaust steel manifold, turbonetics racegate,aeromotive 2 x fuel regulators, 3 x bosch fuel pumps, Haltech E6x managment, msd dis2 ignition, msd 4 x coils, custom 120mm steel exsaust pipe, turbonetics godzila bov, custom intercooler 82cm x 44cm x 8cm. Custom fuel cell.Transmission: 4wd system from syncro passat with custom internals and gemini parts.Wheels: custom order 7 x 19'' work vsxx 5x100.Tires: Pirreli pzero 215/35/19Brakes: frond 405mm(16'') drilled custom discs with porsche gt3 leman 6piston calipers. Rear 355mm(14'') drilled discs with porsche 4pot calipers.Suspension: Proflexo sa pun mai postez inca cateva poze ca sunt mario sa pun mai postez inca cateva poze ca sunt mari

post-3768-1193478805_thumb.jpg

post-3768-1193479037_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si ceva de pe afara normal si ceva de la noi,ceva de care imi este dor fostul meu gti :icon_thumright:

post-3768-1193483390_thumb.jpg

post-3768-1193483508_thumb.jpg

post-3768-1193483523_thumb.jpg

post-3768-1193483545_thumb.jpg

post-3768-1193483739_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

@crazy golf : masinutza aia e a unui grec :huh: are 1000 de cai.. aveam o poza cand a spart blocu motor dupa o cursa cu ea :D .... era puscat pe jumatate :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

stiu izo am citit to ce scrie despre el acolo este demential omu frate.ai vazut ce poate sa faca,si cum explica tot

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!