Jump to content

Cremaliera Audi A4


alindode
 Share

Postare recomandată

salut tuturor va rog daca se poate sa ma ajutati si pe mine cu indicatii cum sa repar geamul de la masin k au patit-o,in mers fara umbla la nimic am auzit o pocnitura urata am crezut ke vreo piatra sarita am coborat si am dat roata masinii nimic strikt apoi am intrat si am luat la incercat usile si inchiderea iar knd am ajuns la geamuri am constata k geamulde la sofer coboara si nu mai se ridik,simtome:

-dai de buton spre ridikt si se aud miste sarme cum vreak iar de urkt nimic

am desfacut-o si am constata k motorasul invarte o piesa de plastic pe care calk sufe(cablu de frama de bicicleta)kre erau facute ghem iar un suport dedela geamin care prinsa sufa era rupt,deci am facut-o lata

Imi spune si mie cum,unde si kt costa sa repar masina?????

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu am inteles aproape nimic din cea ai spus ...

iti trebui o macara de geam ...asta daca nu sa stricat si pinionul de la motoras...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@alindode citeste te rog regulamentul si renunta la scrierea gen mirc. Si ai putea sa mai si pui niste virgule, puncte, etc. Dupa cum vezi nu prea intelege lumea ce vrei sa zici.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!