Jump to content

Bodykit Pt A3 Coupe 2004


atrei
 Share

Postare recomandată

Salutare, am nevoie de un body kit pentru un Audi A3 coupe din 2004.Vreau s-o fac mai artoasa dar nu gasesc nimic, :) vreau sa arate ca noul S3. :cheers:

Modificat de Ice_2k
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sau poti pune pe original, totul de S (bari, praguri, eleron, etc).

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Arunca un ochi si pe kitul celor de la Oettinger . Mi se pare ca aduce putin a RS (dar 4 nu 3 :rolleyes: )

www.oettinger.de

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sau poti pune pe original, totul de S (bari, praguri, eleron, etc).

Nu cred ca-i asa usor, fata banuiesc ca nu e singleframe.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Merci mult de ajutor dar acceasi problema o am desi recunosc, kitul produs de Hofele arata super.Dar nu e chiar atat de frumos ca acela de S3. Jantele as vrea sa le cumpar de la AutoSoft.Nu cred ca sunt originale si nu stiu cat de bune sunt!Si-a cumparat cineva de la ei jante?

post-14452-1184609267_thumb.jpg

post-14452-1184609450_thumb.jpg

post-14452-1184609995_thumb.jpg

post-14452-1184610002_thumb.jpg

Modificat de atrei
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cu eleronul de S3 te ajut eu este noua nevopsita din plastic costa 85 euro

cu eleronul de S3 te ajut eu este noua nevopsita din plastic costa 85 euro
am gresit poza scuze ...si pretul pt tipul nou costa 112euro

post-11284-1184696002_thumb.jpg

post-11284-1184696215_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Merci celor care vor sa ma ajute!Am fost azi la auto soft si m-am interesat de jante si am aflat ca jantele de S3 pe 17' costa 330ron/buc :beerchug: .Sincer sa fiu imi este cam frica sa nu raman fara ele in cateva luni. As merge pe varianta Bellini Lampo Black159.00EUR sau Bellini Lampo 140.00EUR(ambele pe 17'). Ce parere avetzi?Masina este rosie.

post-14452-1184794416_thumb.jpg

post-14452-1184794431_thumb.jpg

Modificat de atrei
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu se accepta bump-uri pe ariile tehnice, data viitoare warning!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Felicitari pt masina. la toamna sper sa am fonduri sa o mai aranjez si eu pe a mea.

varianta pe negru mi se pare super. de ce ti-e frica sa ramai fara cele de S3 dupa cateva luni? te referi la calitatea lor.

Modificat de B77KOX
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Felicitari pt masina. la toamna sper sa am fonduri sa o mai aranjez si eu pe a mea.

varianta pe negru mi se pare super. de ce ti-e frica sa ramai fara cele de S3 dupa cateva luni? te referi la calitatea lor.

merci,vineri o sa am masina si.....vmmmmmmmm, ;) ma duc sa imi dau comanda de jante! Cele de S3 nu sunt originale si din cate am auzit sunt cam proste,calitativ

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nici-o parere?

Eu am niste jante de la Auto-Soft de pe Dudesti, sint multumit de ele si de servicii. Baieti civilizati, seful lor e un tip super ok.

Apropo de jante, am mers cam 15.000 de kilometri cu ele, am mers si cu viteza, si mai prin hirtoape, se comporta foarte bine.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu sunt hotarat ce jante sa aleg :offtopic: :D dar pe alea de S3 chiar nu mi le mai doresc!

Eu am niste jante de la Auto-Soft de pe Dudesti, sint multumit de ele si de servicii. Baieti civilizati, seful lor e un tip super ok.Apropo de jante, am mers cam 15.000 de kilometri cu ele, am mers si cu viteza, si mai prin hirtoape, se comporta foarte bine.
Sunt alea de S3?
Nu sunt hotarat ce jante sa aleg :D :) dar pe alea de S3 chiar nu mi le mai doresc!Sunt alea de S3?

post-14452-1185361317_thumb.jpg

post-14452-1185361340_thumb.jpg

post-14452-1185361379_thumb.jpg

post-14452-1185361471_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Dupa parerea mea jantele alese de tine sunt prea incarcate, se potrivesc mai bine la masini de genul celor facute de WCC la Mtv :icon_thumright: . A/S3 este o masina ce inspira mai multa sportivitate deci dupa parerea mea ar merge niste jante simple si fara crom. Spui ca masina va fi rosie. Gandeste-te cum i-ar sta cu OZ Ultraallegera negre cu scris rosu pe ele.

Bellini Lampo seamana foarte mult cu cele da Astra OPC (sau GTC nu mai stiu exact).

Modificat de mihai_mx
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 7 months later...

Nici un update nimic? Ai progresat cu masina? Sunt curios ca si eu vreau sa-mi pun cate ceva pe masina (eleron S3 in special si restul de la vreo firma serioasa)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!