Jump to content

Divaiz Remorcat Neinmatriculabile!


KRAKEN
 Share

Postare recomandată

  • 4 weeks later...

Cum sarcina pe carlig 750? :blink: poate max. 75! ca de remorcat nu mai exista probleme, ca cele grele la tras au frana lor..Oricum, io tre' sa incerc din nou, spre Rosiori...daca pazesc ceva, zic! :angry: ce si cum...Park ash vrea sa cuplez pa remorcata la electrica mea, cu semnale si stop la frana.... :icon_thumright: tre sa pun priza, cupla...pun ca trebuie...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Sau se poate face cum am facut noi aici:pareri... :blink: :icon_cool:g

post-1207-1190301196_thumb.jpg

post-1207-1190301202_thumb.jpg

post-1207-1190301273_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...

S-a comis!!!!! :rolleyes: cu divaizu' meu, pana'aci, la Rosiori de Vede....plus cu busu' plin (in afara de ale mele lucruri) cu trei corpuri de biblioteca si unu pe acoperish!!! :blink: se uita garcia luuuung. Si au fost o gramada! :D rezulta: se poate!!! :blink:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pe aceasta cale tin sa-i multumesc lui Liviu pt. tractarea pe care a efectuat-o sambata 24.11.2007 de la Medgidia la Bucuresti ,tractind un Vw Transporter T 3,pe o vreme cainoasa ,noapte,cu ceata si umezeala la greu.Om de baza .Multumesc

Modificat de gabyneagu
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:) :blink:

cert e ca am ras... care'mi mai zice ca's sarit de pe fix ii povestesc de liviu.... :icon_cool:

Modificat de retro
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Da, si io pomenesc de Mishu.. :( ..Bai, in Franta am ramas masca can' l-am vazut pe bicicleta, noaptea, fara lumini (nici una!!!), carand in mana stanga gogeamitea cositoarea cu motor, cu rucsac in spate (in care era un televizor) si cu o sacosa plina cu detoate pe port-bagaj.. :( :blink: .eu aveam o lada frigorifica mica, cu motorash si mi-a rupt manutele! :( ..vorba aia : ,,built for rezistance!"... :(

Da' mersic la totzi......si lu' G.N. si lu' restu"! :icon_cry:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Later edit. :lol: Da' stai asa coane...ce e de ras in asta??? :lol: in loc sa te minunezi si sa-ti faci cruce si sa stuchesti in san si sa bati in lemn... :D aaaaaaaaaaa,, poate ai exprimat gresit sentimentele...un mix-up.. :P ..de...de la sperietura! ma oftic forte ca n'apucai sa fac poze..... :lol:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!