Jump to content

Sticker-e cu vwforum


alexrosiu
 Share

Postare recomandată

Saptamana viitoare o sa fac un tur de forta prin tara pe urmatorul traseu: Bucuresti, Brasov (doar in trecere), Miercurea Ciuc (stat cca. 1 ora), Bistrita (aici am mai mult timp la dispozitie), Oradea, Arad, Timisoara si apoi back in Bucuresti prin Pitesti.

Daca pe traseul amintit sunt doritori de stickere sunt dispus sa sa iau legatura cu Voinea pentru a lua cateva cu mine.

Astept raspunsurile pana cel tarziu duminica seara.

Laurentiu

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

As dori si eu un sticker mic si unul mijlociu, ambele de interior... Ca si culoare, nu stiu ce ar merge cel mai bine... Masina mea e aurie, any ideas? :251: Mai are cineva din Bucuresti asa ceva? Nu de alta, dar as dori sa le pun pana la intalnirea de la Cheia :) Daca nu se poate pana atunci, e bine si atunci... Cine mai are sper sa aduca...

Multam anticipat... :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Saptamana viitoare o sa fac un tur de forta prin tara pe urmatorul traseu: Bucuresti, Brasov (doar in trecere), Miercurea Ciuc (stat cca. 1 ora), Bistrita (aici am mai mult timp la dispozitie), Oradea, Arad, Timisoara si apoi back in Bucuresti prin Pitesti.

Daca pe traseul amintit sunt doritori de stickere sunt dispus sa sa iau legatura cu Voinea pentru a lua cateva cu mine.

Astept raspunsurile pana cel tarziu duminica seara.

Laurentiu

<{POST_SNAPBACK}>

Prin Cluj nu treci in drum spre Bistrita? :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Va rog sa ma lamuriti si pe mine ce dimensiuni au stickerele mici, medii si mari! De asemenea as vrea sa stiu si ce culori disponibile sunt!

As avea o sugestie spre discutie. Sa se puna la dispozitia celor interesati jpg-uri dupa care s-au imprimat stickerele si noi sa le imprimam in orasele de resedinta, evident dupa standardele impuse de moderatori. :angry:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am descoperit pe un post ulterior al lui Voinea sigla cu stickerul. Super fericit. Ramane problema cu dimensiunile! Exista niste dimensiuni standard pt imprimare?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Hei, mai am si eu unele care le-ati uitat la mine pe masina la Paltinis! Din pacate sunt de alea "greu vandabile", de exterior, medii si mari, albastre si rosii. Le aduc la Cheia.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cine se indura sa-mi trimita si mie prin posta 1,2 stickere de interior/exterior , mic/mediu de preferinta argintiu ( asta fiind culoarea masinii mele) dar nu neaparat. Multumesc anticipat.

Modificat de badmania98
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am si eu o mare rugaminte la cei care au sau au facut stikere din astea

Am si eu nevoie de formatul lor sau ceva care eu sa pun pe disketa cd sau pe flash mai nou :D si sa ma duc la o firma sa imi faca si mie ca in craiova cred ca ajunge tatamare (ma intereseaza de interior mici mari adik cam toate)

Va rog!!!!!!!!!!!!!!!!!O sa fac mai multe si daca mai sunt doritori o sa le dau , apropo o sa le pun deja pe 3 masini

va astept pe pm ca aici gasesc mai greu plssssssssssss ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare !!Am si eu o rugaminte la cei care au facut stikere sa stiu despre ce este vorba .Am nevoie de dimensiuni sau mai bine zis de matrita unui stiker de interior , pe care eu sa o pun pe disketa sau cd sau flash mai nou :huh: si sa ma duc cu ea la o firma specializata sa imi fac si eu stiker ca aici in craiova cred ca nu are nimeni .

Ma intereseaza daca se poate si mai multe dimensiuni asta numai daca se poate .

Astept mesaj , va multumesc !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut. As vrea si eu un stcker albastru pt luneta. Sunt din Buc, cine poate sa ma ajute...Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut. As vrea si eu un stcker albastru pt luneta. Sunt din Buc, cine poate sa ma ajute...Multumesc

<{POST_SNAPBACK}>

Suna-ma dupa 18.00! Restul il fac eu...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cine se indura sa-mi trimita si mie prin posta 1,2 stickere de interior/exterior , mic/mediu de preferinta argintiu ( asta fiind culoarea masinii mele) dar nu neaparat. Multumesc anticipat.

<{POST_SNAPBACK}>

Platesc eu toata dandanaua (Ramburs). Va rog.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Platesc eu toata dandanaua (Ramburs). Va rog.

<{POST_SNAPBACK}>

deocamdata si eu sunt in pana de stickere dar cu prima ocazie cand primesc asa ceva,sau daca mai gasesc prin care vreun sticker pierdut iti dau un pm si ti le treimit, apropo ,tu platesti tot transportul , s-ar putea sa ajunga chiar la fabuloasa suma de un "multumesc"

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:D OK. In perioada 16-26 saptembrie nu sunt in tara.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Are cineva un sticker mic de interior....preferabil verde sau alb?

Sunt din Bucuresti.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Revin si eu cu aceeasi rugaminte, ca se pare ca nu mi-a raspuns nimeni... Poate intre timp s-au mai facut stickere... Vreau si eu unul mic si unul mijlociu de interior (nu stiu care e mai bun ca dimensiune) pe o culoare care sa mearga cu auriul masinii mele... Probabil ceva galben...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Platesc eu toata dandanaua (Ramburs). Va rog.

<{POST_SNAPBACK}>

Trimite-mi datele pe PM si ti le trimit prin posta. Banii de rambursii transformi in bere si mii dai la cursul zilei, in Alba.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Trimite-mi datele pe PM si ti le trimit prin posta. Banii de rambursii transformi in bere si mii dai la cursul zilei, in Alba.

<{POST_SNAPBACK}>

Ai PM. Multumesc si te astept cu berea. :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sper ca avem ceva stickere la Cheia.

Interior, exterior, ce-o fi, numai sa fie.

Masina mea are mare nevoie de unul, ca sa o recunoasca proprietarul. :D

:D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Suna-ma dupa 18.00! Restul il fac eu...

<{POST_SNAPBACK}>

Zorro...da-mi un mesaj privat cu nr tau. Merci

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Norok. Vreau si eu un sticker. Am un Golf 4 argintiu. Voi stiti ce culoare se potriveste mai bine. Cand ne intalnim? Apropo...sunt din Bucuresti.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Care vine diseara la Pescarus pe la 22-22:30 sa-mi dea si mie un sticker sau doua? Ma gasiti acolo.... :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!