Jump to content

Sticker-e cu vwforum


alexrosiu
 Share

Postare recomandată

Din cate am inteles, pentru "provincie" mai greu!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

da nici macar la PM nu se raspunde :)) sa punem la cale o livrare cu ele :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Trebuie trebuie....vrem si noi sa aratam ca suntem membrii fideli si nu vor sa ne ajute... :))

multa lume...putini oameni!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Asa e! Ar fi multe de spus dar nu risc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pentru zona de N a tarii (MM, SJ, CJ, SM, BN) ceva stikere se poate?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cine mai doreste stickere.

Lungime 20 cm - pret 5 ron

Orice culoare

Culorile le vedeti AICI

Trimit si in provincie cu ramburs. Pret cu tot cu transport 8 Ron ( oriunde in romania )

De asemenea se pot realiza si dimensiuni ale stickerului la comanda

Contact :

Tel. 0723242840

Mail. autocolant@mail.com

sau PM pe forum

Yahooid : tadasuswork

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cam asa arata :D

Modificat de TaDaSuS
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pt sticker eu am recurs la urmatoarea varianta:

am descarcat de pe undeva de pe forum matrita realizata in corel a emblemei si am mers cu ea la un magazin din oras (de serigrafie, park asa ii zice) unde se inscriptioneaza tricouri, cani, ... Mi-am ales culoarea pt autocolant, si stickeru l-am primit in 5 min. pt un model de 15/5 cu folie de transfer am platit vreo 3 RON.

Incercati si voi varianta asta daca aveti posibilitatea

Am facut si eu aceaiasi chestie, dar stickerul a iesit foarte prost.

I-am zis sa mi-l faca sa-l pot lipi pe interior si scrisul e atat de prost, ca atunci cand l-am atins putin a inceput sa se stearga. Banuiesc ca tusul nu a fost prea bun. Pe trei bucati am dat 7 ron.

Sa caut altfel de autocolant, sau care e secretul, pt. ca atunci cand l-am lipit s-a umplut de bule de aer.

:rolleyes:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am facut si eu aceaiasi chestie, dar stickerul a iesit foarte prost.

I-am zis sa mi-l faca sa-l pot lipi pe interior si scrisul e atat de prost, ca atunci cand l-am atins putin a inceput sa se stearga. Banuiesc ca tusul nu a fost prea bun. Pe trei bucati am dat 7 ron.

Sa caut altfel de autocolant, sau care e secretul, pt. ca atunci cand l-am lipit s-a umplut de bule de aer.

:ceuameni:

Pai. Problema era la tine ca stickerul era printat ( la imprimanta indoor ).

Diferenta e pentru imprimanta indoor - calitate buna , nu rezista la apa , poti face policromie.

Imprimanta outdoor - calitate mai proasta , rezista la apa, poti face policromie

Cutter-plotter - calitate buna , rezista la apa, nu poti face policromie

Apropo de bule. :blink: . Stropeste cu apa locul inainte sa aplici stickerul.Dupa aplicare intinde bine pe toata suprafata astfel incat sa scoti toata apa de sub sticker = sticker fara bule ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu imi fac acasa la imprimanta.Alb frumos si postez si poze cu ea dupa aia. :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru cei din Mures care vor sa isi faca le recomand Multidecor (Rom

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vreau si eu un stiker mic de interior cred la la mine merge rosu ca am masina neagra :hainoroc:

Cum fac sa intru in posesia lui la Ploiesti???

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vorbesti cu Bogdan_wrc, ca el mai vine pe la intalniri in Bucuresti, sa iti ia unul la urmatorea intalnire... Sau vii tu la una... :hainoroc: (joi la 19 sau duminica la 10)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Okey Bogdan trebuia sa vin si eu la o intalnire dar nu am putut pentru ca am ramas peste program a munca oricum o sa urmaresc topicul.....dar daca ai ocazia sa nu ma uiti si pe mine cu un stiker rosu mic de interior :):):)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Florin AMARIUCAI

In bucuresti de unde se pot obtine?

Vreu unul mic de exterior sa il lipes undeva discret. Sub 2.0 TDI sau prin zona aia

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vreau si eu suport de numar si sticker cu vwforum !

Cu cine sa iau legatura ?

Modificat de TheMendacious
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

mai oameni 8-9 lei costa 1 metru patrat de plotare (decupaj) + folia 10 lei metru patrat (variaza in functie de culoare, tip si grosime, daca e reflectorizanta sau nu ...etc.)

am facut ptr timisoara pe juma de metru patrat stickere de nu mai stiu ce sa fac cu ele...

imposibil sa nu existe o firma care sa nu aibe vreun plotter prin fiecare oras...mereti la firme de publicitate...

bineinteles editarea trebuie pregatita de acasa...dar face unu care se pricepe in Corel si se rezolva...si cu 200 mii lei va ingropati in stickere...n-o sa mai aveti cui sa le dati.

daca stickeru e mic (sub 10cm lungime) nu mai trebuie nici apa...si daca e mai mare o mana indemanateca il pune fara bule .....si 4-5 ani lejer rezista pe exterior...sa nu mai vb de interior... :)

bafta la plotat :(

Modificat de armando
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

gata. stickere 2 lei bucata. le pun la posta cu ramburs. cine se baga? am pe al si pe argintiu. pentru interior.

am facut ptr timisoara dar se pare ca am consumat mai putin de 10% din cate am facut.

deci? cine se baga? ce dimensiuni?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

gata. stickere 2 lei bucata. le pun la posta cu ramburs. cine se baga? am pe al si pe argintiu. pentru interior.

am facut ptr timisoara dar se pare ca am consumat mai putin de 10% din cate am facut.

deci? cine se baga? ce dimensiuni?

vreau si eu unul argintiu

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am de 11cm lungime si de 8,5. de care vrei?

sunt de interior.

trimite mi pm cu adresa completa. o sa iti pun plic cu ramburs. :angry:

e valabil ptr toti doritorii de stickere

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am de 11cm lungime si de 8,5. de care vrei?

sunt de interior.

de ambele

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

servus am vazut azi la un vecin sticker cu vwforum :P( VREAU SI EUUUUUUUUU PLSSSSSS

0722876842.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!