Jump to content

Sticker-e cu vwforum


alexrosiu
 Share

Postare recomandată

  • Administrator

mail / pm sau telefon. Le gasesti in profilul meu

<---

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mashina mea are 2 si frumoase stickere cu vwform.ro. Le "poarta" cu f multa mandrie. Daca am timp o sa le fac si niste poze ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu nu sint bun la alegerea culorilor. ce stick, culori, dimensiuni imi recomandati pentru un passat variant, albastru camelon? - indigo in lumina puternica:)

Albastru Indigo? Eu am aceeasi culoare si merge foarte bine un sticker rosu sau un sticker albastru mai deschis (cum are gorrocs). Dimensiunea desigur medie si de exterior.

@JOHN250 : Nu confundati membrii din alte comunitati cu membii vwforum.ro . Nu vad ca un membru sa actioneze asa cum ati spus in postul de mai sus.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Albastru Indigo? Eu am aceeasi culoare si merge foarte bine un sticker rosu sau un sticker albastru mai deschis (cum are gorrocs). Dimensiunea desigur medie si de exterior.

@JOHN250 : Nu confundati membrii din alte comunitati cu membii vwforum.ro . Nu vad ca un membru sa actioneze asa cum ati spus in postul de mai sus.

pt. doritorii de stickere rosii, de exterior, dimensiune medie... inca mai am cele 4 bucati in torpedou... asa ca daca vreti, sunati-ma! Nr. de tel. e in profil....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pt. doritorii de stickere rosii, de exterior, dimensiune medie... inca mai am cele 4 bucati in torpedou... asa ca daca vreti, sunati-ma! Nr. de tel. e in profil....

Salut! Eu am nevoie de un mediu rosu, ca l-am dat jos cu racleta pentru gheata! :) Merci!

Deci mai ai 3! :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Administrator

stikere medii (22cm) de interior si exterior am 40 bucati noi noute de la autoaccesorii.ro

vin joi la intalnire (oriunde se tine ea) sau pe email pot fi contactat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

avand in vedere ca sunt din constanta ....as putea sa ma duc la cei care fac asa ceva sa fac si eu cu sigla forumului??? in sensul daca deranjeaza pe cineva sau daca este cineva in constanta sa faca/aibe??

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

si eu tot din constanta sunt. doresc sticker vwforum pt. luneta din spate, ceva frumos, argintiu poate. masina mea este albastru metalizat. poate cineva sa-mi prezinte paleta de culori? :D puteti trimite la constanta? sau este mai simplu sa ne dati un model, si sa mergem cu el la o firma care face kestii din astea publicitare, sa ne printeze stickerele? :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru cei din Constanta: azi plec la Bucuresti si luni ma intorc. Vorbiti cu cei care mai au stickere si vi le iau si aduc eu.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

eu mi-am luat sticker direct d la color tuning (vizavi d Monitorul Oficial). au ei deja matritza

faci comanda azi c marime si culoare vrei si il iei a doua zi. apelatzi cu incredere

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu mi-am luat sticker direct d la color tuning (vizavi d Monitorul Oficial). au ei deja matritza

faci comanda azi c marime si culoare vrei si il iei a doua zi. apelatzi cu incredere

daca nu ma inseala memoria cei de la autoaccesorii au si ei "sediul" pe acolo.(sau poate sunt chiar ei sub alta denumire :) )spune-ne si noua ceva pretzuri...cine stie, poate facem o vizita :P

Modificat de Bizonul
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

daca nu ma inseala memoria cei de la autoaccesorii au si ei "sediul" pe acolo.(sau poate sunt chiar ei sub alta denumire :) )spune-ne si noua ceva pretzuri...cine stie, poate facem o vizita :P

da, sunt aceeasi. cat despre pretzuri ....ele sunt in functie de marime si culoare , cel putin asa mi-a zis baiatu' d akolo

cel mai bine mergeti akolo si intrebati.consultati paleta d culori, alegetzi si va spune un pretz.

eu am dat 7RON p al meu. nush c dimensiune are ...am uitat .

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ma gandeam sa imi pun si eu vreo 2 stickere albe ( nu prea mari :()in partea de sus a lunetei.Cine se ofera sa ma sponsorizeze plz PM sau mail la dumiclio@yahoo.com. Multumiri anticipate (am postat si o poza cu spatele "victimei").

Modificat de DMY
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

paulvasilescu
Am 25 stickere cu sigla VWforum, argintii, de interior (folie de transfer).

Dimensiuni: aprox 18x3 cm.

Calitatea este excelenta si arata foarte bine. De altfel, mi-am lipit si eu unul pe luneta.

Meritul este in totalitate al lui BogMW; mi le-a dat mie insa spre distribuire pentru ca el va fi plecat.

As dori si eu unul dacqa se poate....cum facem?....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Administrator

diseara sunt la intalnirea micuta de la casa poporului. Dupa ora 19. Am stikere de 22cm lungime rosii, albastre si albe.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

deseara sunt la intalnirea micuta de la casa poporului. Dupa ora 19. Am stikere de 22cm lungime rosii, albastre si albe.

sal. cand mai e o mica intalnire? vreau si eu un sticker pt. luneta pe care sa-l port cu mandrie in passat-ul meu.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cu cine pot lua legatura pentru un sticker VWForum?

Sunt din Timisoara.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

In Timisoara o sa fac eu cateva sigle, eventual cei care vor sa se anunte si o sa le fac pe toate odata.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

in cazul in care nu se gaseste nimeni sa ma ajute cu un stiker atunci macar o poza pe mail de calitate (kydo22@hotmail.com) ca o sa il fabric eu cumva...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

calitatea este foarte proasta... as avea nevoie de o poza mai mare...daca se poate un mesaj cu ea pe mail :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

calitatea este foarte proasta... as avea nevoie de o poza mai mare...daca se poate un mesaj cu ea pe mail :)

Calitatea este cea mai buna posibil deoarece este in format vectorial. Tu du-te cu fisierul la un magazin specializat in imprimari si se descurca ei.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

are cineva idee unde pot gasi un magazin de imprimari prin timisoara?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!