Jump to content

Sticker-e cu vwforum


alexrosiu
 Share

Postare recomandată

Si eu as dori unu argintiu pt luneta, am vazut unul pe o bora variant verde in fata la c & c tuning. Foarte tare!!

multumesc anticipat!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

CARE intalniri in Iasi? :hainoroc: Ca vreau si eu. Si intalnire si sticker.

istef edit: Te rog nu mai folosi quote la mesajul anterior. Citeste regulamentul aici.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a vedea cand se organizeaza intalniri in Iasi urmareste topicul intalniri in Iasi de aici. Ai putea sa dai subscribe si sa-ti trimita email cand mai posteaza cineva pe acel topic. Astfel vei fi sigur ca nu pierzi nici o intalnire.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut nu imi puteti trimite simie prin posta doua srtikere dintrastea pana in bn, platesc eu tot ce e legat de posta, aici in bn nu prea ai unde sa iti faci tu. Please.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Pe mine ma intereseaza una bucata sticker, iar preferabil un visiniu....

Cel putin spuneti-mi de unde as putea face rost, sau unde aflu macheta facuta in corel!!??

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut!Sunt din Craiova si vreau si eu 2 stickere de interior!De unde pot procura si eu?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu ai vazut? numai membri cu o anumita treasba cu( ... )

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salve tuturor, daca vreti va ajut cu stikere in sensul ca am un cutter care de asta se ocupa dar doar daca am ok celor din adminul vwforum si primesc modelul, colaboram cum se hotaraste, din partea mea toata bunavointa :offtopic: .

Cu respect echipa RebelGrafiX

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

MIRCIO: Ma intereseaza sa pot pune sticker-ul pe exteriorul lunetei. Ai materiale destul de bune cat sa tina si sa nu se duca in prima spalatorie? Care ar fi pretul pentru un sticker de dimensiuni mici (cam cat doua mobile puse cap in cap :offtopic:), negru?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salve tuturor, daca vreti va ajut cu stikere in sensul ca am un cutter care de asta se ocupa dar doar daca am ok celor din adminul vwforum si primesc modelul, colaboram cum se hotaraste, din partea mea toata bunavointa :) .

Cu respect echipa RebelGrafiX

Logo-ul vwforum.ro se afla pe forum in format corel si, avand in vedere ca mai exista oameni care fac si dau stickere gratis sau contra-cost, nu cred ca adminul Dragos sau vreun moderator are ceva impotriva ca si tu sa faci stickere... :angry:

Modificat de BogdanS
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ba chiar ar fi si oameni interesati deja de stickere de calitate buna ( subsemnatul adica).

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

VREAU SI EU MAI E VALABILA OFERTA ?

POT SA PUN NR DE TELF PENTRU A MA CONTACTA UNUL DIN VOI

STAU IN BERCENI BRINCOVEANU

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ma intereseaza si pe mine unul. Cum il procur? Vin la intalnire joi?

Mersi

Ma intereseaza si pe mine unul. Cum il procur? Vin la intalnire joi?

Mersi

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ok... Hai sa facem altceva. Avem sigla. La cine putem merge pentru a face stickere in Bucuresti?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Fara suparare, dar mai cititi si voi... Este a nu stiu cata oara cand spun asta: COLOR Tuning, http://www.autoaccesorii.ro/contact.php ... il au in calculator, le dati un telef, le spuneti culoarea, interior/exterior, dimensiunea si in 2h mergeti si il luati. Sau contactati pe cei care spun ca fac gratis si va pot rezolva.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Thanks de link Bogdan, direct acolo ma duc cand o sa am timp.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ma intereseaza si pe mine unul. Cum il procur? Vin la intalnire joi?

Mersi

Ma intereseaza si pe mine unul. Cum il procur? Vin la intalnire joi?

Mersi

Si io.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salve tuturor, i-mi cer scuze ca raspund asea de greu dar in timpul liber sunt la munca si in cel ocupat vrem sa ne terminam atelierul si profitam de vremea inca buna :) in fine, mersi BogdanS pentru lamuriri (eu am zis sa intreb sa fiu sigur), caterul miine il aduc (in noua lokatie) deci de vineri incep sa tai, eventual i-mi dati pm (culoare, dimensiune, exterior-interior) oricum de saptamina viitoare voi fi mai liber si mai promt :)

cu respect echipa RebelGrafiX

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare, un sticker in zona Cluj- Gherla nu are nimeni, preferabil culoare mai inchisa, de interior si marime medie.

Va multmumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pentru focsani m-as putea ocupa eu sa-ti aduc, vin in focsani cam o data pe luna. plus ca am putea face o mini intalnire, mai am ceva prieteni cu masini VAG.

hai sa vorbim pe pm sa nu poluam topicul aici.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pentru CONSTANTA ceva stikere ca suntem cam multi doritori cred :scratch:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!