Jump to content

Sticker-e cu vwforum


alexrosiu
 Share

Postare recomandată

Super oferta!!

Dau 2 stickere rosii, de exterior pe un sticker alb, de interior. :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am doua stickere de interior pe care planuiesc sa le lipesc de ceva vreme (ma rog, unul din ele), doar ca m-a intors un prieten bun care face productie publicitara. Mi-a zis ca exista riscul ca la dezlipirea de pe luneta (daca voi dori vreodata sa-l dau jos) exista riscul sa se dezlipeasca cu tot cu sistemul de degivrare. Si inca o intrebare: caldura pe care o degaja firele alea de cupru sau din ce naiba sunt nu afecteaza in nici un fel stickerul, nu-i determina dezlipirea si, eventual, aparitia condensului intre el si geam in locul in care se dezlipeste?

Stiti ceva de genul asta, ati patit asa ceva? As lipi unul pe exterior dar nu prea am unde ca-l matur cu stergatorul :|

Apropos, donez un sticker (negru, 22-25cm lungime, cum ziceam - de interior) :P

ps: daca s-a mai intrebat imi cer scuze

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Zorro Classic
Super oferta!!

Dau 2 stickere rosii, de exterior pe un sticker alb, de interior. :P

Contraoferta pentru tine: schimb sticker argintiu de exterior pe unul rosu de exterior (serios)!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am doua stickere de interior pe care planuiesc sa le lipesc de ceva vreme (ma rog, unul din ele), doar ca m-a intors un prieten bun care face productie publicitara. Mi-a zis ca exista riscul ca la dezlipirea de pe luneta (daca voi dori vreodata sa-l dau jos) exista riscul sa se dezlipeasca cu tot cu sistemul de degivrare. Si inca o intrebare: caldura pe care o degaja firele alea de cupru sau din ce naiba sunt nu afecteaza in nici un fel stickerul, nu-i determina dezlipirea si, eventual, aparitia condensului intre el si geam in locul in care se dezlipeste?

Stiti ceva de genul asta, ati patit asa ceva? As lipi unul pe exterior dar nu prea am unde ca-l matur cu stergatorul :|

Apropos, donez un sticker (negru, 22-25cm lungime, cum ziceam - de interior) :P

ps: daca s-a mai intrebat imi cer scuze

Nu se intampla nimic.. am avut eu lipit cateva luni si n-a afectat cu nimic instalatia de degivrare si nici instalatia nu l-a afectat pe el... L-am dezlipit fara nici un fel de urmare... vara, la 35*C... iese imediat :P

@Zorro Iti donez unul din cele 2 stickere... Chiar pe amandoua, daca ai nevoie... Eu vreau unul de interior, alb si de marime medie.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

mai are cumva cineva un sticker de culoare rosie indiferent de dimensiune, interior sau exterior, pt ca nu stiu de ce, da nu pot lua formatul vectorial de pe net :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca nu poti lua arhiva cu fisierul .cdr de aici, "Sigla Forum", trimite-mi un PM cu o adresa de email si ti-l trimit eu.

... done

Modificat de razdan
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mai are cineva sticker si pentru mine ? ce se potriveste pe un Passat Bleumarin limo ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...
  • Administrator

saliu

ma inscriu si eu la un sticker alb (daca se poate...) de interior

sunt din Bucuresti... astept sugestii :>

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru cei din Pitesti (sau care au treaba prin Pitesti) am doua stickere albe de interior (aproximativ 50x8). Se aplica folosind folie de transfer...

Astept PM. :))

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si io si io...ca ala vechi a ramas pe skoda care acu e a lu' tata...

Vreau si eu unu micut de interior...

Sarumana anticipat!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

2 stickere albe exterior ...am mai postat si mai demult dar fara succes. Cine poate face rost PM plz pt discutarea detaliilor.

Modificat de DMY
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu inca mai am un sticker de exterior... culoare rosie, marime medie.. 20x5 cm

Cine-l vrea, sa dea un PM!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu inca mai am un sticker de exterior... culoare rosie, marime medie.. 20x5 cm

Cine-l vrea, sa dea un PM!

S-a dat!

kpi, din CJ este viitorul posesor! :unsure:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Vreau si eu un sticker mic (nu de alta, dar si-asa mi se pare mica luneta), pentru masina din semnatura.

Daca se poate rosu, daca nu ma multumesc si cu alb sau negru. :banghead:

Pls PM sau lasa-ti un nr de telefon si stabilim cum facem (sunt in Bucuresti).

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pai mergi intr-o joi la intalnirea saptamanala (in Bucuresti) si sigur va avea cineva stickere la el (cel mai probabil voinea). Urmaeste topicul asta, dedicat acestei intalniri saptamanale.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

Salut. Ma poate ajuta cineva cu un stiker FOARTE VERDE de interior, sau chiar de exterior? Mentionez ca sunt din Bucuresti si ma pot deplasa oriunde pentru a intra in posesia lui. Multumesc anticipat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Va avea cineva un sticker (de dat) la intalnirea de joi?

Unora le-ar placea sa primeasca... (mie :D )

Nu tre' sa fie moka. Cica asa se zice: ca sa poarte noroc tre' sa dai ceva furnizorului. :D :beer1:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

m-am gandit la ceva mai simplu. are cineva ultima varianta, vectorizata, a sticker-ului? ;) se poate scoate pe la toate firmele de publicitate, sau pe unde se gaseste un plotter.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

dar exista mai multe variante, de moment ce vrei ULTIMA varianta ???

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cum fac rost de un sticker de dimensiune mica in Cluj?

Masina e argintie, deci ma gandesc ca ar merge mai multe culori.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Saltare!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cum as putea sa obtin si eu un sticker (de exterior si cred ca ar merge si unul de interior, dar nu stiu cum si unde vine).

Culoarea masinii, ..... poza din avatar/semnatura.

Multam!!!!!!!!!!!!

;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

voinea pe cand se da in folosinta aria "magazin" ? ca sa luam direct de acolo stickere si altele.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

VA POT OFERI GRATIS STICKERELE.

dar din pacate nu am ajuns la nici o intalnire pana acum.

chiar azi am taiat mai multe bucati.

ca latime sunt toate de 40cm aprox.

CULORI: portocaliu spre rosu, verde curat, gri metalizat, alb, albastru traffic, rosu coca-cola, galben curat. (deocamdata)

SUNT deja pregatite cu folie de transfer, numai bune de lipit!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ne putem intalni?

As fii interesat de un sticker.

Daca poti, da un PM si stabilim ceva sau un SMS/Tel.

Ti-am trimis si eu un PM

MC

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!