Jump to content

Ipod La Aux?


psrake
 Share

Postare recomandată

Am dat un search si n-am gasit nimic pe tema asta.

A incercat cineva sa lege un ipod la intrarea AUX de la X-plod?

De ce fel de cablu ar fi nevoie si de unde se poate procura?

Ma gandeam sa incerc la MAC Gallery, la accesorii...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Un cablu cu cate un jack mic stereo la fiecare capat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cred ca ai nevoie de un cablu ca cel din atasamentul de mai jos, eu conectez cu el tv-tunerul la line-in-ul de pe placa de sunet. Oricum e doar un leu cd-ul, eu prefer cd-urile.

post-14006-1183128992_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mult mai convenabil mi se pare cu ipod-ul decat cu cduri.

Am vazut azi in media galaxy niste cabluri, dar erau foarte butucanoase si nu mi-au placut. Jack-ul e de 3.5mm, nu?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu stiu exact grosimea dar te poti duce cu ipod-ul si verifici sa intre ambele capete in gaura de la casti sau line-out si e bine. Probabil in comert gasesti cabluri cu lungime de peste 1 m, cablul din imagine e de la tv-tuner, de aia e scurt.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pai unul scurt mi-ar placea, ca pot sa pun ipod-ul chiar in lacasul liber de sub casetofon, unde imi tin in mod normal telefonul si portofelul. :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...

Mi-am luat de vreo 2 saptamani. Daca mai e cineva interesat, am gasit pana la urma intr-un magazin mic de tot, chiar langa DOMO de la Iancului. :8:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu mi-am luat un cablu de la reprezentanta Nokia si conectez telefonul la aux... ca n-am I Pod :rolleyes:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

subscriu.

cu un cablu jack-jack luat de la un tv-tuner :ceuameni: functioneaza iPod Shuffle fara probleme.

de fapt, ar fi o problema. fiind atat de mic, fara ecran, uit sa-l inchid cand il scot de la player. :vaidecapulmeu:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!