Jump to content

Octavia Maxi Dot Display


CatalinL
 Share

Postare recomandată

salut. Am si eu o intrebare .. pe octavia mea nu am display-ul acela pe mijloc , maxi dot display am inteles ca se numeste , se poate atasa acuma? sau numai din fabrica ? ca e tare frumos :angry:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Se poate comanda si monta ulterior, dar esti pregatit sa suporti pretul maricel ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ciao...cauta ca sa mai discutat pe undeva despre chestia asta.se poate monta ulterior maxi dot dar te va costa cam mult...bafta!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

"tare frumos"?? :D

intrebare: ai vazut cumva maxi dot-ul inainte de a zice ca-i tare frumos? :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

mar interesa sa schimb toata plansa da sa pun de RS cu vitezometru si turometru albe, si cu maxi dot . Stie careva unde pot sa gasesc ? ca numai pe Ebay am gasit si nus cum pot sa iau de acolo

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

...pai oricum trebuie sa schimbi "toata plansa" cum ii spui tu!! gasesti aici

imparti la 27,1 sa ai pretul in oiro!! ai symphony la masina?(sau cum s-o numi radiocd-ul de pe octavia 1!!!)

Modificat de garfield
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu , am un pioneer acuma ca am schimbat toate boxele de pe masina . 174 de euro ma ajunge bordu de rs , cu 7000rpm si 270 in bord=)) cate modificari am de facut pana sa ajung eu la viteza aia..... Si cum pot comanda de aici ? stie careva ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

...ai acolo o adresa de mail,scrie-le despre ce e vorba si plata o faci prin western union(cel mai rapid). eu,din ce stiu,dar nu sunt sigur,nu merge fara symphony! intereseaza-te la un eventual montator inainte de a face comanda!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 5 months later...

pana la urma cat costa displayul de maxi dot? eu am acum mini dot (jumate in dipslay) mai trebuie alte modificari facute?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

S-a lamurit / a instalat cineva MaxiDot pe Octavia 1 / Tour pana la urma?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Macar mini-dot a pus cineva?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu am mini-dot din fabrica, dar am vazut ca sunt si cu maxi dot, in afara de schimbarea display-ului din mijloc mai implica ceva?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...
eu am mini-dot din fabrica, dar am vazut ca sunt si cu maxi dot, in afara de schimbarea display-ului din mijloc mai implica ceva?

Sal. Eu nu am deloc si vreau sa stiu cat ma ajunge BC normal. stiu ca trebuie schimbata maneta de semnalizare si costa cam 200 lei dar nu stiu daca mai trenuie facut ceva. Bafta!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cauta raspunsul in aria GIV.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 months later...
  • 5 weeks later...

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!