Jump to content

2001 Audi S3 8l


Bogdan_wrc

Postare recomandată

hehe, merci !

pai maine se face revizia, si am luat deja si placute de frana. deocamdata stock, ca nu mai sunt aprobari de la Ministerul de Finante :)

dau de baut, ca ce bei tu, sucuri naturale si apa se gasesc :)

Link către comentariu
  • Replies 1,4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Bogdan_wrc

    589

  • c6t9

    52

  • xht20

    36

  • fuscobal

    28

Top Posters In This Topic

Posted Images

pai cauciucuri caut disperat. si nu gasesc decat la minim 440 ron bucata Dunlop 9000. gasisem la 390 ron Dunlop 7000 dar nu mai are.

mai astept hinturi de unde sa mai caut ceva ok ca pret si calitate.

225/45 pe 17"

Link către comentariu

merci mult Cristi. am vorbit acolo si cred ca de la autosoft voi lua GSD3 pana la urma. dupa cauciucuri si senzorul de aer, care mi-a promis fostul proprietarul ca il schimba din banii lui, masina chiar va fi gata :D

Link către comentariu

gata si pozele :D

dsc01044nr1.th.jpg dsc01045nz4.th.jpg

dsc01046ik1.th.jpg dsc01047cg4.th.jpg dsc01048oe9.th.jpg

dsc01053wb1.th.jpg

dsc01054xt2.th.jpgdsc01058xn1.th.jpgdsc01061sp7.th.jpg

dsc01062ur7.th.jpg

p1120323copyjd4.th.jpg

p1120325copypq0.th.jpgp1120327copyne5.th.jpg p1120330copyhq1.th.jpg p1120335copyne9.th.jpg

p1120335eq7.th.jpg p1120340qr8.th.jpg

p1120340qr8.th.jpgp1120326dt7.th.jpg

si alte poze alaturi de niste prieteni:

p1120351copyrb2.th.jpg p1120351auf0.th.jpg

p1120355of2.th.jpg

Link către comentariu

Super S3-ul...Mai baieti,nu stiu ce parere aveti voi insa jantele de GTI sunt cele mai frumoase(dupa parerea mea dintre toate jantele stock existente la ora actuala pe piata)...chiar ma batea gandul sa pun pe S3 cand vine(dar ma gandesc ca ar fi usor tziganie sa fac asta...am retineri).Se vede si din poze ...iti iau ochii pur si simplu....

Felicitari inca o data Bogdan pt masina ...e superba.

Link către comentariu

Asa mai merge mestere :) cu pozele astea.

Te astept la Constanta sa ma dai o tura cu ESU. :)

Link către comentariu

foarte reusite pozele...

sper sa nu fiu offtopic, dar am vazut in poze ca ai xenonul in "interior" si faza lunga in "exterior", putin ciudat zic eu, dar exact la fel e si la mine. Ma roade de cateva zile ceva, sa ii schimb becul din faza lunga cu un bec cu doua filamente, si faza scurta sa-l leg direct la un intrerupator in bord, sa am "daylight runnig" sau cum ii zice... adica exact doar faza scurta, fara nicio alta lumina, sa nu imi obosesc xenonul de cate ori ies din oras si sa nu mai arda stopurile si atatea alte becuri. Ideal ar fi daca as gasi un bec de putere mai mica, insa avand in vedere ca am nevoie de putere normala pt filamentul de faza lunga, nu cred ca gasesc.

stiu ca e o idee tampita (la ce altceva va puteti astepta de la mine?), dar ce parere aveti?

Link către comentariu
nadir@boosted.ro

misto pozele :rolleyes:

sper ca acum ai nr bun nu de alte dar poate bem o ciorba cand mai vi;)

Link către comentariu

da nadir. am. am luat de pe profil. sa vezi ce ii fac lui storm la durau ca mi-a dat numarul gresit :)

poate vorbesti o data cu EVLSKLS sa faca o sedinta foto mai reusita? dau de baut :)

michael, caut fetele sa le pun pe masina. dar nu gasesc decat stickere.:vaidecapulmeu:

Sharanel, nu stiu ce sa zic. inca nu m-am gandit. posibil oricum sa ne vedem cu masinile peste vreo 2 saptmani. ;)

ca ajung prin BN.

Link către comentariu

Frumoase poze.......frumoase masini.......si chiar ca frumoase jante de GTI :)

Link către comentariu

azi am comandat gumele. cu putin efort ascult de sfatul celor care se pricep.

http://www.vanzarianvelope.ro/detaliianvelope.php?aid=290

maine ajung. si transport inclus in pret, care mi se pare f ok.

cometariul nu este valabil pt ele :lol: nu sunt de teren anvelopele.

din pacate, la serviceul unde vroiam sa fac revizia sunt ceva prob tehnice si mai aman :))

Link către comentariu

buna alegerea de gy eagle f1 gsd 3. Excelent si pretul.

Link către comentariu

stiu godo. 3 zile am cautat! :icon_thumright: si am luat si un set de valve ascunse. ca sa fie pretul rotund.

Link către comentariu

Frumoasa masina si chiar trage foarte bine. La fel ca si R32-ul din poza cu cele 3. te astept sa schimbi filtrele si pe urma mai incercam.oricum a fost misto in seara asta.

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!