Jump to content

2001 Audi S3 8l


Bogdan_wrc

Postare recomandată

Felicitari Bogdane, frumos utilaj :(

Btw, esu' tau are un fratior negru in Oradea city :-)

post-8096-1182631699_thumb.jpg

post-8096-1182631709_thumb.jpg

Link către comentariu
  • Replies 1,4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Bogdan_wrc

    589

  • c6t9

    52

  • xht20

    36

  • fuscobal

    28

Top Posters In This Topic

Posted Images

nadir@boosted.ro

lol bogdane si tu si eu avem cate un fratior negru in oradea :(

Link către comentariu
nadir@boosted.ro

lol da e prea posibil

oricum S3 e S3 adica iti va oferii tot felul de satisfactii!

Link către comentariu

Un post macar . . . :rolleyes: , nu mai avem pretentia la poze.

Link către comentariu

grasule, esti online si nu zici nimic ?

bogdan_wrc

Last Active 2 minutes ago

Status User is online! (Active in topic: Dragostea Mea Acum)

Link către comentariu

stai Godo ca citeam :lol:)

am fost plecat de vineri si nu am apucat sa citesc mai nimic.

multumesc mult tuturor pt urari. sa iau numerele, sa pun gumele si gata, bag un photoshoot complet.:)

da, aiculedtzul...frumos frate are. si mai are unul in Buc, ala galben,si cum fuge ala... si unu la Botosani, care va avea topic pe forum azi sau maine.

masina sta de vineri in garaj, pana marti, cand iau numerele noi. sapt asta 99% ii pun gumele si vineri ii fac revizia, schimbate toate consumabilele.

pana acum, mereu imi aduc aminte de nadir. cu bonurile lui de benzina...ca si eu am pus de vreo 300 ron si mai am juma de rezervor....dar m-am plimbat 2 zile.

probabil duminica viitoare voi veni la intalnire ca sunt multi cei care au zis sa vada masina.

tin sa ii multumesc lui Andrei Tentean, pt sfaturi si pt faptul ca el a fost cel care mi-a aprins scanteia pt S3. dupa ce am mers cu al lui acum vreo 1 luna, am ramas cu pata pe creier. si desi vroiam mk4 R32, nu imi pare rau deloc pt alegerea facuta. si lui dementzial ca mi-a adus aminte cand faceam topicul.

inca mai am cativa senzori de reglat, ca inca am martorii de ABS si ESP aprinsi, dar usor usor ii pun eu la punct.

oricum sunt extraordinar de incantat de masina. d-abia astept sa o scot maine iar sa mai imi readuc zambetul pe buze :)

istef, si eu d-abia astept Durau. numai cand ma gandesc la coloana...si la drumul ala...si la cum a fost drumul catre Lepsa.... deja am zambetul pe buze. sper doar sa nu fiu singurul S3 de acolo. Nadir, Vlad, restul..hai frate. si Alex cu S3 8L din Botosani, sper ca apare... numai zic de GTiuri ca si alea sunt asteptate.... inclusiv Polourile ;)

Link către comentariu
btw mi-am adus ieri aminte stand de vrb cu niste prieteni ca masina asta am vazut-o ascunsa prin militari/dr taberei in bucuresti anul trecut prin aprilie

masina a fost adusa ian ianuarie 2006 nu 2007! stiu si cand avea nr de tzol!

cred ca o confunzi. masina are actele vamale din iarna de cand e adusa in tara, si ultima revizie facuta in Aprilie in germania. la 9x.xxx km. verificata in baza de date!!!

si a fost cumparata in noiembrie/decembrie din germania.

Link către comentariu

codul motorului. Pt cunoscatori, asa-i wrc-ule ? :icon_thumright:

Link către comentariu

serif, felicitari pentru achizitie. masina cu potential si foarte frumoasa. sa ai grija de ea.

p.s. daca n-ai fete pe capota tot degeaba :icon_thumright:

Link către comentariu

offffff...iar ma oftica astia cu Polo cu fete :))(( de unde fac rost de fete pe capota?? las ca vine vwfest!!

Michael, dar macar eu am 1.8T ! ! !

:P

merci de urari.

Godo, stii doar...obiceiul...

Speeder, am zis 18 AMK.

18=1800 cmc,

AMK cod motor.

am vrut sa ii pun ceva cu 53 unde 5=S dar am zis ca e prea pentru toata lumea.. ;) sau ESS, sau tot ceva cu ESU... ca WRC sau BGD nu prea se cade :icon_thumright:

Link către comentariu

felicitari pt masinutza. foarte frumoasa :))

sa o conduci cu placere :icon_thumright:

Link către comentariu

merci rin.

inca 2 poze facute tot cu telef. sapt asta fac niste foto bune:)

75jd0817vf5.th.jpg 75jd0814ob5.th.jpg

Link către comentariu

pai o sa caut...desi cred ca primele vor fi fara fete..ca si la tine primele tot fara fete sunt !!

azi am luat talonul, si actele si numerele.....deci e oficial!

PH 18 AMK

Link către comentariu

vreo 2 zile am lipsit si eu de pe forum, si uite ca ti-ai si facut upgrade la masina. FALICITARI si sa ai parte de ea.

Link către comentariu

merci mult.

aseara am luat-o cu nr noi. nu m-am abtinut sa ma plimb putin. acum ii caut cauciucuri. nu prea gasesc nimic sa imi convina si la pret si la calitate. :offtopic:

si o chestie ciudata: aseara a fost mare furtuna in oras. pe masina parcata langa S3 a cazut o bucata din fatada blocului. nu rau. dar destul cat sa lase urme. am tresarit serios cand am fost la masina azi noapte. multumesc lui Dzeu ca nu s-a intamplat nimic.

Link către comentariu

Felicitari Bogdane, cat mai multi KM fara probleme si astept sa o vad si eu la intalnire la Sala

Bravo!!!

Link către comentariu

merci mult. sper sa nu o eclipseze un R32 :) la intalnirea asta

Link către comentariu

Hai noroc si sanatate. Dai de beut cand se face rost de timp ! Pune la punct masina cu cauciucuri noi, placute si discuri eventual iar de restul mai vedem noi !

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!