Jump to content

Golf R32


r32cah

Postare recomandată

nu stiu cine este proprietarul, dar masina chiar exista. mi-a atras atentia de 1 mai la mare, dar tot atunci mi-a zis cineva ca nu e Turbo.

aici

aici

Link către comentariu
Razvan Gavan

Vad ca domnul Cah a reusit sa citeze cam tot ce i-am spus in topicul anterior. Intr-adevar domnule, suntem o comunitate de tristi care ne tinem masinile in garaj si ne uitam la poze. De aceea, tu cel cu singurul r32 rosu si modificari de care noi vedem doar in poze iti dorim sa te uiti duminica pe prima, e o emisiune facuta de Virgil Iantu in care copii de clasa a 3a demonstreaza ca sunt mai destepti decat cei adulti. Poate asa vei invata si tu sa scrii si poate iti mai coboara un pic nasul ala plin de cah.

ADMIN please inchide topicul inca o data! Ne-am distrat destul!

Link către comentariu

sticherul ala cu R32turbo este exact cum mi-as pune pe 1.6 niste sigle de 4,2 sau RS4

Link către comentariu

Domnul in cauza imi aduce aminte de un vecin de-al meu, un manelist convins cu lanturi peste maieu, care imi tot povestea despre calculatoare, despre linux si despre cum sparge el diferite servere. In realitate el era un pusti amarat care statea mereu in i-cafeuri, vorbind pe Mirc si ma intreba in fiecare seara cum sa instaleze psyBNC (pentru cei care nu cunosc despre ce e vorba, este un fel de "bot" pentru Mirc - in esenta o mizerie), ca auzise el ca poate sa sparga nu stiu ce cu el.

In fine, cam asa il vad eu pe acest stimabil domn, care nici macar gramatica elementara nu o cunoaste, dar vorbeste cu atata usurinta de 287CP pe un R32.

Prietene, ai spus ca ai intrat pe forum sa cauti ajutor, dar am vazut ca, inca de la inceput ai spus ca tunerii romani sunt niste incompetenti. Drept urmare, care este ajutorul de care ai nevoie?

In alta ordine de idei, daca tu chiar detii aceasta masina, atunci inseamna ca esti un pericol public. Atitudinea ta este una cat se poate de copilareasca "ma trag cu ea la liniute si alte alea.....". Pe bune....? Nu ma pricep aproape deloc la curse de masini ilegale, dar sunt tare curios cati posesori de r32 mai fac liniute.

In orice caz, iti urez succes si spor la tuning.

Link către comentariu

Din pozele puse de Bogdan_wrc : masina arata superb, dl.proprietar ar trebui sa fie mandru de ea asa stock...dar imi pare rau ca a fost luata doar cu gandul de a fi rupta la curse si nu pentru ceea ce reprezinta ea de fapt , adica o bijuterie printre golfuri.

Oricum daca a avut de ales intra R32 si Corvette, si totusi a ales Golf-ul inseamna dragi forumisti ca VW rulzzz!!! (asta daca tot ne dam in stamba aici).

Link către comentariu

Auuuuuu acu am vazut si Je pozili di la mare .... si pricepusi de unde 287 de ponei ... sticheru' e de vina ...tias .. cre ca are o turbina mica mica mica care da fix 37 de ponei si fac 2,69 bari in regim normal si cand e forjata de forjatorul nostru 1 2 si 3 reuseste si 3,0(3) bari dar numai cu conditia sa shimbe la fix 6238 de ture (asa am auzit yo de la un spesialist ca se schimba la masina asta)

Domnu' domnu da cum trage cand o bagati in Rocket ?

Link către comentariu

Acest topic este la fel ca si primul: penibil. Cred ca cel mai bine ar fi ca domnul cu R32-ul HPA, care, de fapt, nu este HPA, sa abandoneze discutia si sa lase loc unor topic-uri pertinente. Closed.

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!