Jump to content

Diagnoza Pe Dubluclimatronic A4


audi_lna
 Share

Postare recomandată

stie cineva cum se intra in modul DIAGNOZA la un dubluclimatronic de pe un A4 Variant 2002-2003. am vazut ca la passat merge . am incercat si la audi dar nu stiu ce tre sa apas. as vrea sa vad si eu chestiile alea cu viteza, temp interioara, etc. sunt f curios. sunt ferm convins ca functioneaza dar CUM?.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu s-a descoperit inca metoda pentru cele de dupa 2002.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

mersi mult. mai am un passat si acolo am incercat si merge speram sa merga si la mine

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cristy_snacks

Ca tot s-a deschis topicul asta, am si eu o intrebare, cum se intra in modulul diagnoza? Econ+Aer sus, ca la Golf V, ca am citit de mi-au sarit ochii din cap, dar nu am gasit nimic. Ms anticipat!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 11 months later...

Nu s-a gasit inca metoda de intrare in modul diagnoza (daca exista asa ceva), la Audi A4 cu climatronic bi-zona modelele B6, B7. Se aplica si la modelele de A6 cu climatronic similar. Discutia se va continua pe topicul indicat mai sus in caz ca mai are cineva noutati

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 years later...

nu am vrut sa deschid un nou topic legat de clima,poate stie cineva cum pot face sa ramina memorata cind dau pe auto, temperatura care o vreau?io am observat ca ramine ultima setare.

la golf 4 cind dadeam pe auto aparea 22 de grade direct memorat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!