Jump to content

Ornamente Crom Si Altele Pt Interior Ebay


mario zaccaria
 Share

Postare recomandată

mario zaccaria

Are cineva asa ceva cumprate de pe ebay?

Ce calitate sunt?

Merita?

http://cgi.ebay.de/VW-Golf-3-4-5-oder-Bora...1QQcmdZViewItem

Mie imi place cum arata dar nu am prea vazut pe masini

Am cautat dar nu am gasit vreun topic care sa se refere exact la acest fel de ornamente

post-11072-1177850816_thumb.jpg

post-11072-1177850824_thumb.jpg

post-11072-1177850831_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Din poze nu prea par de calitate, in orice caz cred ca sunt mult departe de cele originale.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

"Lemnul ala de plastic" imi da fiori (de groaza).
:( :( si mie:| :P

nu e nimeni care aduce asa ceva?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

mario zaccaria

Codatel aduce dar inainte eu vreau sa vad cum arata, asa ca mai astept.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mario...cu un spray si se rezolva... :lol: fara ``abtibilde``

P03-11-07_15-1.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

SUPERB :|...ce vopsea ai folosit? Ies usor ornamentele?

Modificat de Ice_2k
Nu mai da quote la postul imediat anterior, mai ales cand e unul atat de mare!!!
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ai dat si cu un lac protector peste , ca sa nu se ia pe deste? sau e vopsea calumea si nu se ia?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Este o vopsea acrilica de la ``Dupli-Color`` Nu am folosit nici un lac...si de apx 6 luni nici un fel de pb de genul exfolierii. Ornamentele? Cu putina migaleala... :icon_thumright: Unele au niste ``urechiusi``de prindere destul de sensibile si trebuie lucrat cu atentie...In rest nu e foarte complicat...

P03-11-07_15.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

super! eu ma tot chinui de ceva vreme sa scot ramele aeratoarelor dar am impresia ca se rup daca trag mai tare de ele :icon_cool: tu cum ai reusit sa le scoti?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pai...cu 3 surubelnite,infasurate in ceva carpa sa nu se zgaraie pe acolo... Si apoi...ca si cum ai incerca sa dai jos un cauciuc de pe janta... :icon_cool:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...
mario zaccaria

E adevarat ce zici Gabi dar totusi mai ok ar fi abtibilte ca pot sa le schimb cand nu imi mai plac dar la vopsea nu se mai poate din pacate, dar nu se stie poate chiar le vopsesc dar cu ajutorul tau, sper sa vrei :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

De ce sa nu se poata schimba la vopsea??? :D Cumperi alta culoare de spray iar un smirglu si se rezolva... :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu stiu de ce am impresia ca un VW cu interiorul vopsit va fi confundat cu o Toyota. O astfel de senzatie am avut in noua Corola cand mi-ai placut de afara "aluminiul" si cand am intrat am observat ca este un plastic ordinar vopsit cu oja.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

toyota.jpg

Ti se pare tie ca masina asta este vopsita cu oja??? :icon_cool: Arata-mi si mie atunci niste poze care au chiar aluminiu...poate imi dai idei :rolleyes:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

mario zaccaria

eu nu pot vopsi gurile de aerisire pt ca am leduri sub ele ca si la Audi A3 si ar fi mare pacat, altii dau bani pt ca sa se vada si gurile de aerisire cu rosu, as pune folie dar e greu sa nimeresti forma grilelor.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pai si crezi ca numai tu ai leduri??? :icon_thumright: La mine inca se vad! Oricum fiecare cu gusturile lui, bafta la actibilde! Sau poate ne sugereaza SAlex sa le invelim in staniol...sa fie de aluminiu... :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut ! apropo de ornamente , am vazut o bora inainte sa o cumpar pe a mea pe toate partile jos la portiere pe prag ornamente de inox inscriptionate bora.

stie cineva unde pot gasi asa ceva , pe net sau magazin?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut! ma intereseaza unde pot gasi ornamente crom pt praguri bora,

unde gasesc si cam ce preturi?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu m-ai jignit...ti-am raspuns pe PM parerea mea... :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

mario zaccaria

Gabi nu fi rau si citeste aici:http://vwforum.ro/index.php?showtopic=24344 :P

Te rog sa nu imi mai raspunzi de parca te-as jicni cu ideile mele,trebuie sa incerc si eu.Mersi.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Caut si eu ornamente pentru octavia mea....dar nu vreau lipituri....m-am uitat peste tot...nu prea gasesc ornamente care sa le inlocuiasca pe cele de fabrica si sa si arate bine....m-ar interesa sa gasesc ornamente de carbon...sa fie chiar carbon...sau aluminiu....si sa fie aluminiu.....stiti careva ceva?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

apropo........ folie de carbon.pe unde se gaseste? sau imitatie de carbon, nu stiu cum e corect .

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pai si crezi ca numai tu ai leduri???

Despre ce leduri vorbiti? :rolleyes:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Administrator

Sindrome , despre asta vorbesc .

Cauta postul 44 si priveste pozele . :rolleyes:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!