Jump to content

Un Golfuletz 3 Cu Ceva Probleme :d


bankaru g3
 Share

Postare recomandată

sal! peste cteva luni imi lasa tata golfu lui ....tre sa-mi iau carnetu intai ..da am ceva d reparat la el. masina sta in garaj nu mai mere cu ea doar asa ocazional. prima prob e k nu mai indika temp d la motor, acul nu s mai ridica deloc, cred k e termostatu si plus d asta mai pierde si lichid d racire. m-am uitat si cred k e p la flansa aia kre intra in motor. poate imi dati niste sfaturi si p und gasesc piese si niste preturi ceva. si ceva ....faru dreapta fata e ciobit si cred k a intrat apa in el si s-a exfoliat oglinda aia din interior...are cineva d vanzare? si masina are rotile alea ale ei originale si la una nu mai am ornamentu ala d plastic d p margine , e k un cerc .... are cineva ? ms k m-ati ascultat

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca te vei obisnui sa scrii romaneste o sa-ti raspunda lumea, pina atunci foloseste functia search pt problemele tale

PS> Bine ai venit pe vwforum :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pieerderi lichid : - garnitura chiulasa

Modificat de D@ny
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

.

Modificat de D@ny
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!