Jump to content

B P R


Vizitator
 Share

Postare recomandată

foarte frumos.....comentariile bune,rele vor fi uitate in timp si ramane masina frumoasa si un posesor care "a pus suflet la ea"

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

frumusete de masina.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Frumushica masina,bune intentii pe om,totusi,dupa ceea ce zice ceva ma face sa cred ca e genul care a platit ce i-sa sugerat.Oricum,faina lucrare.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

piesa masina, o mai vad si eu din cand in cand prin cartier (nu la mine, deh! mai umblu si eu..) si pot spune ca intoarce multe priviri atunci cand isi face aparitia mai ales prin aliura care i'o confera kitul si suspensia super sport cat si prin soundul unic.am vazut si eu filmuletzul si in mare mi-a placut insa am remarcat ceva ce nu a placut ochiului si ma refer la chitul de pe prag ce a ramas nevopsit si poate chiar nefinisat..dar asta nu are importanta (sau are?) atunci cand s-a ajuns la un asemenea nivel si mai ales la o asemenea emisiune TV unde hai sa recunoastem, trebuie sa ai ce arata

il cunosc pe Viorel si am avut ocazia sa iau de la el o finala Walker ce ulterior am montat-o pe masina mea si care bineinteles fusese data jos de pe a lui BPR

eu cred totusi ca mai exista si alti impatimiti care merita ceva atentie dar asa cum se stie, adevaratii "conducatori" conduc din umbra

se stiu ei

Modificat de C.T.C.
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Masina e grava, si un realitate e si mai tare. Pt el conteaza mai mult sa fuga, dupa cum zicea si el. Si pana la urma e o masina pe care o vezi pe strada si pe care o alearga (eu stiu pe proprie piele :offtopic: ), nu e masina de show, asa k un prag cu vopsea sarita sau mai stiu eu pe unde , nu cred k, conteaza chiar asa mult. Sa-l apreciem pt ceea ce a facut.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

adevarul e ca daca era masina najhpa nu venea proteveu la el pt o prezentare in emiciune.

masina e bomba si asta basta, nu conteaza comentariile negative aduse de io stiu ce tampiti cu loganuri sau cu sicrie de dacia berlina si care habar nu au cu ce se manca un golf.

chiar are potential masina asta, si totusi a fost primul hot hatch din lume :offtopic:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu sincer il respect f f mult pe Viorel; e mare lucru sa ajungi unde a ajuns el.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si totusi a fost primul hot hatch din lume :)

:icon_thumright: primul a fost Golful 1 ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Masina e grava, si un realitate e si mai tare. Pt el conteaza mai mult sa fuga, dupa cum zicea si el. Si pana la urma e o masina pe care o vezi pe strada si pe care o alearga (eu stiu pe proprie piele :icon_thumright: ), nu e masina de show, asa k un prag cu vopsea sarita sau mai stiu eu pe unde , nu cred k, conteaza chiar asa mult. Sa-l apreciem pt ceea ce a facut.

jos palaria pentru ce a scos din masinutza aia, nu ma intelege gresit

Eu vorbeam strict de imagine si ca nu este o masina de show ne mai gandim putin, cine stie poate chiar merita un asemenea statut, insa intr-o emisiune unde se promoveaza munca si daruirea ta pentru ceea ce ai facut, eu zic ca conteaza putin si aspectul exterior pana in ultimul amanunt. :) (na! ca iar am facut rime ;))

bafta

Modificat de C.T.C.
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

lexxus, eu ma refeream la golf in general :icon_thumright:

stiu ca primul hot hatch a fost golf 1 :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Frumoasa masina, multi bani investiti.... printre primele 5 golfuri frumoase de la noi....parerea mea... aici se vorbeste frumos despre el, dar aici nu prea http://www.protv.ro/stiri/divertisment/tun...ni-ieftine.html

Modificat de boboGti
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

adica a disparut? :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

exista aici un articol cu numele tuning-ul auto, un hobby costisitor pentru masini ieftine

Modificat de boboGti
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pai sigur ca Olive Oil zice asa,ca personal ma tem ca nu a bagat un leu in vreo masina.in lumea ei,de aia exista "sponzori". :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nadir@boosted.ro

felicitari lui Viorel!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

m-or dezgustat comentariile dar masina e super...cam in acelasi stadiu sunt eu cum a inceput viorel... sper sa am curajul si ambitia lui sa continui... din pacate traim in romania si asta ne ocupa tot timpul... drum bun si bucse ca noi...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am vazut in seara asta la Carcotasi cum faceau mishto de emisiunea lui Roxana, in care se prezenta masina lui Viorel (BPR) si anume faptul ca mergea pe contra sens.. :))

ce nebuni si astia 2, nu au ce face...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am vazut si eu faza cu mersul pe contrasens pe banda de urgenta...stii ca e foarte usor pt el sa ramana fara carnet acum da?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Care carnet. :) .

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nadir@boosted.ro

oricum urat!

mie imi place de Floricica omul e pasionat si s-a atasat de golfuletz pot sa zic ca este printre cei mai vechi posesori de golf el zi cu tata zim :rolleyes: (care nu l-au dat)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...
oricum urat!

mie imi place de Floricica omul e pasionat si s-a atasat de golfuletz pot sa zic ca este printre cei mai vechi posesori de golf el zi cu tata zim :blink: (care nu l-au dat)

e chestie de timp, trust me :blink:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

e chestie de timp, trust me ;)

ADIK

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!