Jump to content

Filtrul De Aer


forumist tacut
 Share

Postare recomandată

forumist tacut

poate sunt offtopic cu topicu', dar io care ma cred mare broscar de ceva anisori si ma laud ca mi-am facut stagiatura sub brosket... iete ca am aflat un adevar jenibil de simplu si evident... si mult s-au mirat oamenii ca habar nu am avut de el.

ei bine... :D :D :huh: ... nu radeti! ... sunt sigura ca mai sunt si altii care nu stiu si bine ar fi sa afle, deci: filtrul de aer de genul asta* (poza) are un filtru in el care se scoate frumos afara, se intoarce pe o parte si pe cealalta si daca e "jumulit si obosit" se skimba!

post-303-1177276765_thumb.jpg

io, obisnuita cu bubu meu drag, unde turnam doo dej'te de ulei si era treaba buna... nu visasem ca trebuie sa umblu la filtrul ala sa vad daca "sufla".

am aflat, l-am skimbat... si se simte diferenta.

"check'er out" :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

poate sunt offtopic cu topicu', dar io care ma cred mare broscar de ceva anisori si ma laud ca mi-am facut stagiatura sub brosket... iete ca am aflat un adevar jenibil de simplu si evident... si mult s-au mirat oamenii ca habar nu am avut de el.

ei bine... :D :D :huh: ... nu radeti! ... sunt sigura ca mai sunt si altii care nu stiu si bine ar fi sa afle, deci: filtrul de aer de genul asta* (poza) are un filtru in el care se scoate frumos afara, se intoarce pe o parte si pe cealalta si daca e "jumulit si obosit" se skimba!

post-303-1177276765_thumb.jpg

io, obisnuita cu bubu meu drag, unde turnam doo dej'te de ulei si era treaba buna... nu visasem ca trebuie sa umblu la filtrul ala sa vad daca "sufla".

am aflat, l-am skimbat... si se simte diferenta.

"check'er out" :D

Cu brotacul negru in cerul gurii :D ai intrat in secolul XX. Da, acolo ai element filtrant ori cartus cum i se mai spune. Daca il vezi prafuit il poti sufla cu aer pt a ii mai lungi viata. Cand e imbacsit rau, se schimba....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!