Jump to content

Autotuner - Partener Maff Racing


TIESTO
 Share

Postare recomandată

Am vrut sa postez un feedback despre acest service, insa nu am gasit un topic dedicat lui, asa ca am considerat in regula sa il deschid eu.

In concluzie:

Service-ul se afla in Bucuresti, sectorul 6, cartierul Drumul Taberei, nu stiu cum se numeste strada, dar este undeva in dreapta din Bd. Timisoara, dupa Frigocom.

Se ocupa cu reparatii de tinichigerie si vopsitorie.

Ce am avut eu de facut la masina:

schimbat bara fata+ grila+ proiectoare.

Ce au facut ei pentru mine:

au comandat piesele si, dupa 10 zile, m-au chemat sa le monteze si sa le vopseasca.

totul a fost gata in 2 zile.

Rezultatul a fost: PERFECT. nici o urma de praf sub vopsea. Totul arata ca nou. Foarte multumit de operatie.

Si un detalui in plus: cand am ridicat masina de acolo era spalata interior+exterior. Totul arata si mirosea bine!!

Asadar, am fost foarte multumit de tot, nu am ce sa le reprosez.

Daca mai exista membrii pe forum care au vizitat acest service ii invit sa isi posteze aici parerile.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

DA.De astia am auzit si eu.Nasi-miu a fost la ei pt vopsitorie.

Rezultat .... IMPECABIL.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

ceva mai multe detalii despre locatie?sau macar un numar de telefon de acolo..se poate?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu am eleronul si bara spate vopsite la ei....mici retusuri la bara fata si praguri...baietii sunt ok lucreaza bine

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!