Jump to content

My2007


AdiG01
 Share

Postare recomandată

Salutare.

Am gasit pe forum o lista cu modificarile aduse de ModelYear2006. O lista completa cu cele din 2007 nu am gasit cu toate ca s-a mai vorbit in forum de aceasta revizie.

Stie cineva care sunt acestea?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

* Maxi-DOT

- setting individually for each door unlocked individually and locked automatically,

- an acoustic alert goes off once the anti-theft system is activated,

- comfortable control of just the driver's window or all windows,

- separate (electric) control of the left and the right wing mirrors,

* Stream radio system makes it possible to play back music CDs in the MP3 format

* audio signal connection slot located in the Jumbo Box ( iPOD or other types of MP3 players).

* Automatic activation of warning lights once the vehicle starts braking abruptly

* Sahara and grey Graphite - > Metallic beige Cappuccino and metallic grey Anthracite

* double sun visors that can be split up to two parts

* cruise control activation light situated in the analogue speedometer area.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

suna chiar foarte bine. mi-ar placea si mie o parte din aceste mici imbunatatiri (detalii care fac diferenta :rolleyes:)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

post-11179-1176663173_thumb.jpg

Un supliment pentru Octavia 2 MY 2007 in franceza.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

parca iti vine sa mai astepti sa iasa MY2008. cine stie ce imbunatatiri mai apar si ma oftic :rolleyes:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca se da comanda saptamana viitoare aproape sigur va fi MY 2008. Dar pentru siguranta trebuie intrebat dealerul sau mai bine direct in Cehia.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca se da comanda saptamana viitoare aproape sigur va fi MY 2008. Dar pentru siguranta trebuie intrebat dealerul sau mai bine direct in Cehia.

stii ceva de MY2008?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Stiu ca masinile produse cu luna mai sau iunie sunt MY 2008. Dar pentru aflarea exacta a datei poti trimite un mail la: info@skoda-auto.com

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

...eu stiu ca din octombrie-noiembrie! eu am comandat in noiembrie(si e MY 2007) si chiar am discutat cu un reprezentant al dealerului pe tema asta!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Modificarile sunt facute din 05.2006. Cel putin in Franta, dar cred ca si la noi.

My2007

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu prea inteleg ce scrie acolo. nu le am deloc cu franceza. daca ai vreun link in engleza..

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

in legatura cu my 2008 am intrebat astazi dealerul de la pba si din cate stia el nu se aduc modificari la modelul 2008 decat in carte apare 2008 .

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Din pacate nu am gasit (inca) un link in engleza. In ceea ce priveste MY 2008, dealerul are dreptate, in cartea de identitate va scrie 2008, dar data productiei va incepe cu iunie 2007. Asa procedeaza cam toti producatorii.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Anul asta incepe mai devreme MY 2008 :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ce inseamna mai devreme ? Ai o data aproximativa ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

- separate (electric) control of the left and the right wing mirrors,

Stie cineva sa spuna ce face aceasta setare ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Imi cer scuze pentru dezinformare, informa

Modificat de BLiTZ
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Intrebare de baraj ;)

Se pot aduce aceste imbunatatiri la o O2 din 2006 cu soft din 2007/8? (ma refer la compul de bord cu acele bunatati ale lui)

Merci

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Adica sa faci un update de soft? Cred ca da. Dar trebuie sa gasesti pe cineva care are rabdare si softul respectiv.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Lasa rabdarea, zic oficial, adica la dealer, contra cost.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!