Jump to content

Toba Sport Pe Ibiza


guvidu
 Share

Postare recomandată

Salut. Am luat o toba sport pt Ibiza(model 2006) dar va trebui sa decupez spoilerul din spate.Poate sa-mi spuna cineva daca bucata aceea neagra de plastic din partea de jos a spoilerului se poate da jos separat fara sa mai umblu la restul barii.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

http://vwforum.ro/index.php?showtopic=24553

Uita-te in acest link. Mi-am pus eu deja. Ai si poza. Se poate taia, se da foarte usor jos, are 4 suruburi cu cap torx dedesubt si niste clipsuri. Il dai afara si tai cat vrei, eu am preferat sa gauresc si le-am pus pe centru. Bafta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 5 weeks later...

pana la urma...daca cumpar o ibiza noua si pun o toba sport..pierd garantia la masina sau pe toba? o.0

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Teoretic nu pierzi nici o garantie, insa daca apar probleme la motor e un motiv pentru a nu il repara pe garantie.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pai cand se strica o pun pe cea originala repede inapoi :)

eventual..toba de fr/cupra se gaseste? pret?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ca sa schimbi ceva pe acolo trebuie sa tai si sa sudezi deci orice ai face se vede. Toba de FR sau Cupra probabil ca o sa coste cat toata lucrarea de inlocuire a tobei actuale cu una de inox (cea de FR sau Cupra nu cred ca e de inox).

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!