Jump to content

Vw Golf Mkv Restilizat ;)


DJ07VDC

Postare recomandată

Ba chiar ar fi interesant sa vedem o poza acum, ca de aratat stiam cum arata inainte.

Link către comentariu
  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • DJ07VDC

    17

  • bamse

    12

  • S!mpL3 M3

    6

  • Ice_2k

    3

Top Posters In This Topic

Posted Images

Asta e ... adevarul e ca era super-frumoasa masina ... pacat ... important e ca nu a fost mai rau.

post-11233-1178703365_thumb.jpg

Modificat de bamsemad
Link către comentariu

la dauna totala casco iti da toti banii pe amsina , nu??...adica poate sa isi ia alta sau si-o repara pe asta???

Link către comentariu
  • Administrator

mda... e facuta rau tare, parerea mea... daca e dauna totala, e bine daca intelegi ce vreau sa spun... nu stiu daca mai scoate cineva masina din asta..

bine ca-s sanatosi cei implicati... altceva nu mai conteaza

Link către comentariu

Orice CASCO nu iti da toti banii, iti da intre 80% si 70% din bani, dupa care se scade si epava (daca vrei sa o opresti). Masina se poate repara. Daca chiar sunteti interesati o sa va pun poze cu ea dupa ce o reparam. Am facut si altele muuult mai rau. :lol:

Link către comentariu

dar nu avea full casco cu francisa 0?? adica sa il despagubeasca 100% fara ca el sa mai vina cu nici un aport???

Link către comentariu

Nu are nici o legarura FULL CASCO si FRANCISA 0 cu dauna totala, la o dauna totala ti se opreste uzura masinii si epava. Valoarea ti-am zis, se incadreaza intre 80% si 70% din SUMA TOTALA ASIGURATA. Asa se face.

Link către comentariu

Ma intereseaza pe mine peloapele si daca se mai vinde ceva separat de pe ea.Lasa aici un msg:D

Link către comentariu

S-a dat masina, a cumparat-o un coleg de-al meu. Sau cel putin asa era vorba ca o cumpara el, a vorbit cu Ciprian (proprietarul) si s-au inteles.

Link către comentariu

Ia vezi poate nu o mai da sau poate vrea sa vanda ploapele :angry:

Link către comentariu

Nu stiu daca iti mai amintesti de mine dar am fost colegi la Fac. de Mecanica

tot raul spre bine!

ce se aude? ce masina iti cumperi acum?

Modificat de Paul_VW
Link către comentariu

Dupa nume nu imi dau seama. Nici o masina, am Golful 4 ... si astept ... :) poate se iveste vreo totala pe placul meu :)

Link către comentariu
Nu are nici o legarura FULL CASCO si FRANCISA 0 cu dauna totala, la o dauna totala ti se opreste uzura masinii si epava. Valoarea ti-am zis, se incadreaza intre 80% si 70% din SUMA TOTALA ASIGURATA. Asa se face.

Fals. Daca ai fransiza 0 se da intreaga suma asigurata. Am 2 cunostinte care au fost in situatia asta. Ambele au primit banii 100%. Epava a oprit-o compania de asigurari.

Link către comentariu

@bamsemad - nu cred ca te cunosc

Am fost coleg cu Ciprian

Link către comentariu
Fals. Daca ai fransiza 0 se da intreaga suma asigurata. Am 2 cunostinte care au fost in situatia asta. Ambele au primit banii 100%. Epava a oprit-o compania de asigurari.

Hmmm, se poate si ca tine, eu de cand lucrez la dealer VW am avut cel putin 20 de daune totale si de fiecare data clientul a luat dupa cum am spus intre 70 si 80% din suma. Poate adevarul e undeva la mijloc. Nu bat cu pumnul in masa ca e ca mine, spun ce am vazut, daca si cunostinte de-ale tale au patit la fel si au luat 100% ... nu mai stiu :(

@Paul_VW

aha...credeam ca pe mine ma stii ca am vazut in postul de mai sus ca spunea ca ma stii (nu stiam ca te referi la Ciprian). Sorry.

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!