Jump to content

Cica Un Audi S8


zafycom
 Share

Postare recomandată

Pai de ce nu ar putea, mai ales ca are si chiptuning din ce scrie in titlul filmului, doar limitatorul "extras" si "Stairway to heaven" daca nu e atent ! :lol: :rolleyes:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pai gindeste-te ca sunt limitate la 250 din fabrica.

Cind o cipuiesti se scoate si capastrul..

Si S8 pleaca de la 360cp in sus.Chiar fara cip ar urca pe la 280,daca mai si este cipuita sigur bate spre 300.Insa acolo parca am vazut ca masina merge cu GPL!

Insa alta-i ideea:ce sosele si ce civilizatie!

Luigi vicol

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si nu numai ca a dus-o pana la 310 km/h,a si mers cu ea ceva km.banuiesc ca a fost scos limitatorul.dupa mine smecheria era dupa cum spune si @l.u.v ca era cu GPL!

Modificat de R Z F
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Asta ma mirat si p emine ca la chinuit de naiba la luat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

S8 - o masina adevarata, zboara chiar si cu GPL.

noroc ca banda 3 a fost cam libera, alfel nu mai vedeam filmuletul...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Din cate am vazut eu...S-ul sau RS-ul..au "discuri de frana de tren"..adica daca sunt facute sa ajunga la viteza aia..au si frane pe masura.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Din cate am vazut eu...S-ul sau RS-ul..au "discuri de frana de tren"..adica daca sunt facute sa ajunga la viteza aia..au si frane pe masura.

Pai la cat costa clasa asta ar trebui sa aibe si aripi:D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mihai Dobrescu
Asta ma mirat si p emine ca la chinuit de naiba la luat.

Asta e si ideea, daca faci un cip la S8 cu cat sa mergi ? Ca merge stoc cu 250 km/h. Nu cred ca motorul se chinuie prea tare, are aceea limitare ca sa functioneze in siguranta. Ca dovada ca ca a mers vreo 25-30 km cu 300-310 la ora si n-a facut bummm.

Oricum pare 100% real, la un moment dat il injura pe unul ca indrazneste sa-i blocheze banda dreapta acela mergand cu 220 km/h.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Este real si lucrul interesant nu este 300kmh sau turatia ci faptul ca este pe GPL !

Modificat de PPPPP
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

totusi... GPL pe o asemenea masina? ma intreb ce cauciucuri o fi avand...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cristian_wushu

dar la 300 nu trebuia sa treaca mai repede pe langa tiruri? cei care au mers cu 200 stiu cum e sa treci pe langa un tir, ai impresia ca-l depasesti instantaneu, la 300 eu unul ma asteptam sa se deruleze imaginea mai repede cu tiru!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu treci mai repede de atat doar ca daca esti in TIR ti se pare ca a trecut o racheta pe langa tine. Cu 300 nu am mers dar cu 200 da si treci mult mai incet pe langa ele. Gandeste-te ca alea merg si ele cu 90/100km/h.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu cu mai mult de 180 nu am mers niciodata nu imi dau seama cat de repede ar trebui sa se deruleze imagina, cert e ca tour-ul meu la 180 avea defapt 160 real. Asa o fi si la ala 310 :Driver:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!