Jump to content

Curge Ulei ! :)


vavi
 Share

Postare recomandată

Nu este posibil sa trebuiasca sa fie inlocuit doar simeringul de palier, iar uleiul sa curga doar din cauza acestuia? si nu a jocului axial? Apropo 44,5 x 62 x 10 este dimensiunea simeringului de palier? sau a celui de pe la cutia de viteze?, ca am inteles ca si acolo este unul.

Nu stie careva un cod pt. simering palier pt kafer 1200 din 75? ca astia de la piese import nu prea au gasit asa ceva.

Dimensiunea simeringului de palier 70x90x10 cod 12001482B

:icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Dimensiunea simeringului de palier 70x90x10 cod 12001482B

:(

:( mersi foarte mult, am gasit pana la urma intr-un catalog simering cu aceste dimensiuni dar nu am fost sigur ca e de palier, acum m-am luminat.

Nu stiu exact de unde este simeringul cu celelalte dimenisiuni date de mine, oricum le-am gasit tot pe acest forum si probabil ca se potriveste pe undeva la kafer :lol: .

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!