Jump to content

Passatul Alb


Red

Postare recomandată

nu , nu am sa vopsesc si prelungirile doar .... bandourile .. si cu alea nu m-as fi complicat dar tre sa imi retusez barile caci

asa am luat masina cu zgarieturi si ma cam calca pe nervi ..

despre jante .... deocamdata bugetul e canalizat in alte directii .. dar vine ea si vremea pt jante ..

Link către comentariu
  • Replies 209
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Red

    77

  • JonDoe2

    16

  • claudiu_83

    10

  • h3llboy

    9

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • Administrator
:lol: incorect... pachetul crom a fost montat pe versiuni Highline... indiferent de motorizare sau interior.

E foarte corect. Trebuie sa te mai documentezi tu !!! Masina ta nu cumva are piele in interior???

Scuze pentru :lol:

Link către comentariu

pare rau ca am sa merg in continuare cu offtopicul... frate chiar nu cunosti... fa si tu deosebirea intre dotari suplimentare cum e pielea... si un nivel de echipare cum e highline pentru passat.... eu m-am documentat si stiu ce vorbesc.

daca tot vrei sa-ti explici cum de pe toate masinile care au pachet crom au si interior de piele poate ai fi mirat sa cunosti ca pielea era ca dotare standard pe nivelul de ochipare highline.... so baga mare... si mai :huh: .

deci mircea... mai baga frate si tu ceva poze cu masina... ca am uitat cum arata :P.

Modificat de claudiu_83
Link către comentariu
E foarte corect. Trebuie sa te mai documentezi tu !!! Masina ta nu cumva are piele in interior???

Scuze pentru :ceuameni:

eu am un highline, cu piele in interior, piele normala pe toata suprafata, nu alcantara cu piele intoarsa...si nu am bandouri laterale cromate. Ma batea gandu sa caut unele...poate sh, desi nu cred sa gasesc....cat despre noi de la reprezentanta...aveti idee cat costa ?

Link către comentariu

incearca sa citesti aici Passat US...

Daca vreti sa ne mai "certam" care este highline sau nu sau daca vreti sa vb despre bandouri cromate hade-ti sa o facem pe topicurile dedicate. Ar fi bine daca ar face cineva ordine aici ca-i stricam topicul lui mircea.

Link către comentariu
  • 2 months later...

am adus si prima "inbunatatire " la masinuta , si anume carkit pt nokia 6230i

suportul l-am pus intr-unul din butoanele false din bord , un pic mai tarziu postez si pozele ,

urmatoare pe lista e xcarlink si revopsirea barilor ( inca nu sunt decis daca sa vopsesc sau nu si bandourile )

Link către comentariu

hai cu poze :D.

inca nu sunt decis daca sa vopsesc sau nu si bandourile

io zic sa le vopsesti ca arata fain. :D

Link către comentariu

Unde is mah pozele alea, pentru ce mai trezit la 12 noaptea sa-ti dau cablu ca sa descarci pozele? :D

Modificat de BogdyS
Link către comentariu

pai astea nu is pozele facute noaptea. alea unde sunt?

Chiar arata misto noaptea, dar asta datorita telefonului:)

Link către comentariu

in sfarsit si pozele cu car kitul ..activ ..noaptea :icon_thumright:

post-5830-1183714618_thumb.jpg

post-5830-1183714634_thumb.jpg

Modificat de Red
Link către comentariu
  • 4 weeks later...

si ultima achizitie notabila pentru masinuta , o pereche de "pantofi" Road America pe 16"

cauciucurile sunt pe fata brigedstone turnaza si pe spate kleber hydraxter , din pacate cauciucurile sunt cam uzate , trebuie schimbate , si asa sunt desperecheate , cotul jantelor a fost 370 de euro cu tot cu cauciucuri ..acum las pozele sa vorbeasca

oricum...s-a schimbat lookul la masina radical mai ales ca in ultima vreme nu am mai avut nici capcace ... ca au "zburat " ..

post-5830-1185722557_thumb.jpg

post-5830-1185722570_thumb.jpg

post-5830-1185722579_thumb.jpg

post-5830-1185722593_thumb.jpg

post-5830-1185722603_thumb.jpg

Link către comentariu
  • 3 months later...

Ei bine , masinuta a mai primit cateva mici cadouri ....

- navi MFD

- senzori de parcare, doar acustici

- x car link

- o revopsire a barelor

urmeaza

kit xenon 6000 K

proiectoare

plafoniera w8

si cam atat .. sa-si puna pofta'n cui :lol:

revin cu poze ..

Link către comentariu

Am si eu o nelamurire in privinta car kit-ului, vad in poza ca ai un nokia 6230 (sau de generatie mai noua, nu prea ma pricep la telefoane), ai schimbat ceva vreo mufa sau asa l-ai cumparat? Si eu am car kit dar pentru 6310,6210 care sunt cam mari telefoanele si nici nu prea se mai gasesc si parca as vrea sa-i dau intrebuintare

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Hallo, vii cu pozele alea odata ;) sau urmeaza dupa ce pui proiectoarele? ;)

Modificat de BogdyS
Link către comentariu

da intra-devar nu am mai ajusn cu pozele , dar din cauza vremii nu am mai putut sa spal masina si sa fie curata , sper ca in weekend sa o spal , si sa montez si proiectoarele ;)

Link către comentariu

Inca asteptam pozele cu noile modificari si ca un sfat pune-i si folie pe geamuri ca schimba total aspectul masinii, chiar zilele astea am vazut un passat ca al tau care avea si folii si arata super contrastul intre alb si negru :icon_thumright:

Modificat de Auras
Link către comentariu
  • 4 weeks later...

deci sa va prezint lista de modificari de cand am luat masina .. asa sa o laud un pic :frigbaitata:.. pozele le uploadez mai tarziu caci tre sa le modific rezolutia ..

in ordinea sosirii lor :

- jante de aluminiu 16" road america

- senzori de parcare DOAR acustici

- sistem de navigatie MFD

- Xcar Link

- proiectoare originale

si daca se pune

becuri cu leduri flux pe pozitii

roti de iarna pe 15" dunlop winter contact m3

pe viitor daca nu vand masina ..la fel in ordinea care vor veni

-plavoniera w8 ( asta e comandata deja vine in ianuarie )

-xenon

- fusta spate cu evacuare pe ambele parti

-dvd player+dietz 1214

- folie

cam atat .. mi-ar placea sa pun pe masina

Modificat de Red
Link către comentariu

Plafoniera W8 si fusta spate pentru evacuare pe ambele parti de unde le iei si cat costa? Xenon nu pui si pe proiectoare?

Asteptam cu nerabdare poze cu noile modificari :lol:

Link către comentariu
  • loghy a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!