Jump to content

Fabia la super pret, tzeapa sau nu?


Jacku
 Share

Postare recomandată

Am gasit in germania pe mobile.de in berlin la un particular o fabia 1.9 tdi de 101 cp 2004 , varianta elegance cu dotarile pe care le am si eu la 3200 eur. I-am dat mail omului si i-am zis sa imi trimita pe fax sau scanate actele masinii., care cica ar avea 78.000 km. Mi-a raspuns ca nu a fost lovita, nu are zgarieturi, si e super ok. In conditiile astea o sa o dau pe a mea sa o iau pe aia, daca totul se dovedeste a fi exact cum zice el,a dica masina sa fie impecabila si la pretul asta. Intrebarea mea e....merita? Azi am dat un mail in care i-am cerut numarul de telefon.

A..si inca ceva, dupa ce i-am dat mail a scos anuntul de pe mobile.de, nu o mai gasesc. Tzeapa sau ce e?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

O fi dat-o repede! Daca atat a cerut pe ea. Aici se vand mai scumpe, si avariate rau.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Poate era si teapa si nu inteleg de ce vrei sa scapi de masina ta...daca masina merge bine ...stii cum e nu da ...din mana pe ...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Anunturile fara nr. de telefon sunt tepe clare. Nu te gandi ca poate nu-s ca sigur sunt :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Fara suparare, dar macar un mic rezumat in romana sau engleza se poate? Nu stiu deloc germana :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

daca belejti ochii in josu' paginii e un icon cu union jack si scrie " An english version is available here " :(

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:( Nu m-a dus capu' sa belezc ochiii pana in josul paginii.

Multumesc! :(

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu trebuie sa iti ceara toti banii pe WUnion. E suficient un "comision" ca sa iti rezerve masina :(

Trickul e vechi, si pe autoscout24.de e plin. Atentie la "oferte" :(

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!