Jump to content

Jumbo Box


o2unit
 Share

Postare recomandată

a ta e mai noua masina. si eu am elegance insa nu am suportul de pahare pt spate. am doar scrumiera.

@vivi: in cotiera temperatura va fi media celor 2 setate pe climatronic. temperatura din cotiera va fi exact cea pe care o vor primi pasagerii din spate. mi se pare ca scrie si in cartea masinii.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cred ca de fapt acest " Pachet functional " este dotarea Jumbo box-ului cu suportul de pahare spate ! Parerea mea ! Nu prea am cum sa ma duc la dealer pentru ca nu sunt in Romania dar din ce am retinut eu cred ca acei 19 euro, cat face pachetul, ii voi investi in altceva .

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cred ca de fapt acest " Pachet functional " este dotarea Jumbo box-ului cu suportul de pahare spate ! Parerea mea ! Nu prea am cum sa ma duc la dealer pentru ca nu sunt in Romania dar din ce am retinut eu cred ca acei 19 euro, cat face pachetul, ii voi investi in altceva .

nimeni nu a precizat de prezenta mufei audio auxiliar. Pentru mine este super. I-am gasit in sfarsit o utilitate la mp3-ul meu de 20 de giga.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pachetul functional este inlocuirea unui sertar simplu cu acel suport de sticla si o scrumiera(parca).

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu mai pricep nimic... eu n-am elegance, am scrumiera in spate, dar n-am suporti de sticle si chiar mi-as dori, de fapt am sa fac comanda la tipii aia din cehia.

mi se pare cam dezechilibrata situatia la storage, in fata ai si suporti de sticle in usi, si suporti de bauturi, iar in spate decat niste fustite anemice la usi si o scrumiera, asa cum e acum.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

tu recipeintul ala din cotiera il numesti scrumiera? are iluminare...suport de tigara...? eu il vad mai mult ca pe un sertar de depozitare pentru diverse lucruri, cum e si cel din mijlocul bordului in partea de sus. nici nu stiu daca se scoate usor, daca e sa fie folosit ca scrumiera macar sa o poti scoate sa o golesti. uite cum arata doar "pachetul functional" demontat din cotiera. fara el, ce avem noi in spate seamana cu sertarul de jos, numai ca e ceva mai mare si nu are suport de sticle

post-8825-1170803573_thumb.jpg

Modificat de zapacitul
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cum eu sunt nefumator si "in general" stau in fata trebuie sa-ti raman dator cu raspunsul la aceasta intrebare.

oricum, din amintiri stiu ca se desface sigur de acolo ca s-o golesti si ca nu arata ca asta, culiseaza pe un arc de cerc din coada cotierei, asta pare ca iese cu totul in afara, si clar nu e asa.

maine cand cobor jos trag si poze.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu am pus poza de la "pachetul functional",adica cu suport de sticla +scrumiera. daca nu il ai, treaba sta cum ai descris tu, adica sertarul ala culiseaza pe un arc de cerc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu-l am, il vreau, si cred c-o sa mi-l comand la cehi.

stric aici inca o intrebare off topic: ce dealer s-ar baga sa monteze un volan cu comenzi in bucuresti? de astia de la craiova mi-e cam pe dos, nu imi place foarte tare stilul lor.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

Desi vad ca nu s-a mai scris nimic pe acest topic fara finalitate, totusi....

o2unit: AI montat cotiera pana la urma?

A cumparat cineva de la ALPA Auto ? Cum se procedeaza? Dealer exista?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Crezi ca o sa-ti raspunda? Nu a mai intrat pe forum din 25.noiembrie...anul trecut :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!