Jump to content

Ce Sa Fac?


bebetudor
 Share

Postare recomandată

mi-ai gasit masina lovita in parcare, nu rau decat ca s-a luat vopseaua pe bara din fata pe o nervura din partea dreapta. masina e noua are 2 saptamani(luata in leasing) si s-a gasit unul sa o puna o puna la punct :vaidecapulmeu:

cum trebuie sa procedez?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

imi pare rau sa aud.....stiu ce inseamna

Exista o singura metoda.

Politie apoi aisgurator si in cele din urma service.

Numai ca toate astea dureaza cel putin o luna....

Cat de rau e.....pune niste poze.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca nu e rau mai las-o pana te mai loveste altul, sau pana iti faci parcarea!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu dureaza neaparat o luna.Daca arata rau incepi si umbla dar incearca sa dai de vreo pila.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

injura, trage aer in piept, si repar o. ai casco. e treaba lor sa deconteze reparatia. nici nu sta pe ginduri. sa ti refaca toata bara. bafta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

vis a vis de acte...o sa ti ia cateva zile sa le faci...mai naspa e cu partea cu service-ul...eu am avut parte de un prost la fel ca al tau...si initial mi s-a facut programare la altosyncro ...pe data de 04.04.2007 (incidentul avand loc pe 17 ian 2007)....iar cu interventii....la seful de service, am reusit sa ma programez pe 28 feb...:))( de tot cacatul....aceste service uri din acest punct de vedere...oricum bafta....a era sa uit...idiotul care ma lovit ...ma "coafat pe partea stanga...din bara in bara :D...iar acum 2 zile...am constatat cu stupoare...ca cineva nu a avut loc de aripa mea de pe dreapta spate ;)(((...asta e ..sunt inconjurati de oameni...nu vreau sa spun cum :-??

Modificat de 23rin
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...

Mi-am gasit-o lovita iar dar de data asta lateral spate dreapta, tabla infundata. Mai astept.........

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

primul lucru pe care l as face , ar fi sa schimb locul de parcare, NU CREZI?!?!?

cel mai mare cosmar al meu este sa mi infunde cineva aripile spate , caci sunt cel mai greu de indreptat, spune mi ca nu este vorba de aripi :P

Mergi si repar o ce mai astepti...si eu sunt patit ca si tine doar ca la mine au fost ambele usi de pe partea soferului...le am vopsit la PBA, nu a iesit cine stie ce, dar merge...au lasat impuritati in vopsea. Pacat!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

imi pare rau pentru tine dar CHIAR ca este ginionist!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ca sa castugi timp bago o programare de acum (de obicei la tinichigerie se programeaza la 2-3 saptamini).

Cu politia si asigurarea termini intr-o zi. (incearca la politie intr-o zi de dimineata - 6.00-7.00)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!