Jump to content

Ornament pentru lupo...acel ornament dintre grila de la radiator şi spoiler în care se află semnalizatoarele de sub faruri


vulpitza
 Share

Postare recomandată

cine ma ajuta sa gasesc ornamentul sa il cumpar sau sa il repar, am auzit ca se poate repara cu fibra de sticla...postez aici o poza cu ornamentul.

post-10368-1170513963_thumb.jpg

Modificat de vulpitza
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...
cine ma ajuta sa gasesc ornamentul sa il cumpar sau sa il repar, am auzit ca se poate repara cu fibra de sticla...postez aici o poza cu ornamentul.

aceeasi problema am avut`o si eu ... masca aia mica ... costa 2 mil 500 ... am preferat sa o fac cu 300 de mii la un tip care se descurca cu fibra... nu mai e ca inainte ...dar pana gasesc una mai ieftina ... .cauta pe google... lupo ..dar sa cauti pe site`urile cu anunturi din rom .... era unu lovit ..si vindea din el

poate ai noroc ;) succes ciau

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

sal. aceasi problema o am si eu, numai ca mie mi-a disparut noaptea trecuta cu tot cu semnalizatoare.

cel mai ieftin am gasito la 2.6 mil lei pe comanda de 5-6 zile. se pare ca nu se gaseste decat fabricata de vw de aceea este asa de scumpa.

daca ai rezolvat problema, nu o dai cumva pe cea din care lipseste o bucata?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...
  • 1 year later...

nu stie nimeni cum se poate demonta piesa din imagine de mai sus?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

e prinsa de grila radiatorului ( cea cu semnul VW ) si cu cate 2 clipsuri de fiecare aripa. E relativ usor sa o demontezi dar ai grija ca e ceva cam fragila.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 7 months later...

am dat-o eu de cateva ori jos.

are cate 2 clipsuri pe laterale, prinse in aripi, 4 suruburi cred sus, cand deschizi capota si niste ghidaje pe spoiler.. e relativ usor sa o dai jos, trebuie doar putin atentie

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!