Jump to content

Multivan


papusa
 Share

Postare recomandată

Salut am si eu un multivan din '95 si as vrea sa ii schimb lumina din bord am demonatat totul de pe masina dar nu stiu cum sa scot plasticul acela alb daca ma poate lamurii cineva dau o bere :cool:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • soila

    18

  • doru_fant4

    16

  • noobsound

    14

  • papusa

    8

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am reusit sa il scot este lipit dar cu o surubelnita mica si un pic de atentie a iesit fara sa se rupa. Problema este ca nu pot sa ii schimb culoarea pentru ca, culoarea verde este imprimata peste desene :biggrin: Are cineva ideie cum pot sa le fac rosii??

Multumesc

Modificat de piticu_1980
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu poti... iti ziceam mai devreme dar nu am vazut... ca in bord becurile sunt albe si culoarea vine de la decaluri... (de la desene)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:)) Am o cerere stupida. Imi poate cineva masura bratele stergatoarelor de parbriz la un T4? Am impresia ca imi sunt prea lungi. Am avut 2 lamele cnd am cumprat masina si cea din dreptul soferului imi trecea putin peste cheder si am suspectat ca nu erau potrivite ( de montat erau montate ok) Mi-am luat lamele cu 2 inch mai mici si acum e la limita in schimb mi se par ridicol de mici. AM vazut pe alte t4 ;amele mai mari, de aceea suspectez bratzele. Vreau sa stiu lungimea de la ax pe care se monteaza bratzul pana la axul pe care se monteaza lamela. Multumesc anticipat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...
contribuabilul

Buna, ai reusit sa faci husele, si eu am vrut sa le fac la un tapiter, insa nustiu cum ar arata, pe unde se scot centurile, cotierele. M-am temut si nu le-am mai facut. Daca imi poti impartasi din experienta ta? Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Doresc sa schimb masina si sa trec la van. Ar fi bun T5 2008 131cp sau un Viano 2008 150 cp amindoua cu cutie automata? Am postat aici ca vad multa lume mai priceputa in vanuri... rog sa nu ma certati tare... Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

nu sti cine repara sirocol in cluj ?

am vorbit cu arpi si ar fi cineva din baci un domn ionci, sti ceva de el?

al meu din fata cel care incalzeste apa in motor fumega destul de tare mai ales cand masina sta in relanti

mersi

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 months later...

Salutări la toată lumea! Ştie cineva un multivan în toate minţile, de vânzare? Am un prieten care a strâns vreo 8000 mii de euro şi n-ar vrea să-şi ia ţeapă. Aştept un mesaj privat de la cei care ştiu vreunul de vânzare, în condiţiile de mai sus. Vă mulţumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 6 months later...

la cluj se ocupa de siroco auto dasis care se ocupa si de clima... inainte de ambient, dinspre centru pe dreapta... mergi dimineata cu rabdare multa si totul se face la ei...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

in cluj spre apahida, pe langa Trust e un gang, si in spate e un service specializat pe incalzire/racire

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Super masini !! eu am model Atlantis am si frigider in ea si este din 99, randul doi de scaune este pozitionat invers, fata'n -fata cu bancheta frigiderul este sub scaunul din spate sofer destul de marisor,

Salut, eu am pus st de 55cm. si dr. 52 cm. si sunt ok

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!