Jump to content

Manual Reparatii ...


Polifem
 Share

Postare recomandată

tot mai astept un scan in engleza la manualul de utilizare... poate il are cineva. Ambele.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...
  • Replies 200
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • GTI_85

    12

  • eleet

    7

  • GenuVW

    7

  • giovani_VR6

    6

manualul de utilizare il am eu...dar in spaniola ..daca e cineva interesat il trimit pe mail

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Foarte util manualul si foarte detaliat in utilizarea masinii, insa din pacate intr-o limba pe care majoritatea nu o cunoaste!

Exista un manual asemanator in romana? Golfurile vandute direct in Romania in anii 90 nu au avut manual tradus?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am manual de reparatii ptr golf 3 si vento in limba romana, daca vrea cineva.

bobudemaine@yahoo.com

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

http://fastupload.rol.ro/carte_golf_iii.ra...2f8ed265711.htm Poate intereseaza pe cineva.Manual de utilizare in limba germana pt. golf 3

L-am luat eu si l-am postat pe http://chally.ro/vw/ pt doritori. (http://89.41.184.28/vw/)

bobudemaine, daca manualul tau e altul decat cel postat in link-ul anterior da-mi de stire si il voi posta pt doritori acolo unde sunt si celelalte.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

bobudemaine - ti`am scris mail de cateva zile....astept raspuns. Merci

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@Negreasa, manualul de reparatii in limba romana a mai fost postat de multe ori si inainte. Pe finele acestui topic se intreba despre manualul de utilizare in limba romana. L-am mai downloadat degeaba inca o data:(

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

fratilor nu aveti un manual ptr motoarele diesel?asteptam si noi poate isi face cineva mila si posteaza cv si ptr noi.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...

are cineva in format electronic manual de utilizare in limba romana pt g3 sau in engleza :) ?

Thanks !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

delfinasul a pus legaturile unde gasiti manualele de reparatii....de ce nu cititi mai sus? :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

va salut se poate sa imi spuneti si mie unde pot gasii manualul de reparatie golf 3. va multumesc mult

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pai ar fi cazul , ca deja a fost postat de prea multe ori....si lumea intreaba de lene ...ca e mai simplu sa primesti decat sa cauti singur.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

bun , sper ca s-a inteles ca pana acum s-a gasit manualul de reparatii in lb romana(il am si eu de la Negresa)

DAR UN MANUAL DE UTILIZARE IN LB ROMANA nu apare??

ms!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

salut

am o rugaminte

are cineva CARTE TEHNICA, ptr golf 3 din 94 syncro din 94, motor ABS de 1.8, benzina

eu o am in germana si nu inteleg datele

vreau sa schim uleiurile si alte consumabile si vreau sa la fac asa ca la carte

e-mail...eumdrro@yahoo.com

Foarte multumesc !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

multumesc celor care au facut posibila achizitionarea de catre mine a unui manual de reparatii golf 3

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

de unde si cat?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

De aici si e gratis, eu l-am luat ieri

Desi link-ul catre manual functioneaza de mult timp, exista in acest thread, dar nu te-ai obosit sa-l verifici am sa-l readuc in actualitate: http://89.41.184.28/vw/manual_G3.rar

Scuze, de aici si e gratis, l-am luat ieri

sunt nou pe forum, am si eu o intrebare: cum fac sa vad si eu discutiile pe care le urmaresc( scuze pentru offtopic)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

manual Golf3 pentru diesel pe unde as gasi ca vreau si eu sa schimb consumabilele :icon_thumright:

oricum l-am luat si pe cel de pe forum acum cateva luni mi-a fost foarte util si acela...multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si ei caut pe net de ceva vreme manula golf 3 diesel dar nimic, poate are cineva de pe forum un manual si ne ajuta si pe noi

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu am cumparat un manual auto pt un golf 3 TDi de aici ( http://www.manualeauto.ro/manual/19/VW_GOL...are_diesel.html ). inca nu am avut timp sa-l scanez si sa-l postez pe un server. cum reusesc acest lucru va dau de stire.(face toti banii :) )

Modificat de eleet
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

ok,un manual de Golf3 as dori si eu.......temeonline@yahoo.com...daca e si cu poze e mai bine,ca de citit uit la ce pagina am ramas si cine stie cum montez la loc capacu' de delco.....

stie cineva cum demontez usa din spate? mi-au cazut geamurile de pe macara.(la ambele usi).....initial am crezut ca a dat cineva cu o piatra dintr-o parte in alta ca nu mai aveam geamuri pe nici o usa: ))...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!