Jump to content

Manual Reparatii ...


Polifem
 Share

Postare recomandată

se descarca chiar f repede. Multumim frumos Delfinasule

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...
  • Replies 200
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • GTI_85

    12

  • eleet

    7

  • GenuVW

    7

  • giovani_VR6

    6

salut.

are cineva manual pentru cele turbodiesel?

va multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Eu vreau manualul in germana pentru golf 3, adresa sebaolariu@yahoo.com sau id de mess sebaolariu, multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mi-ai scris pe messenger ca mi-ai trimis manualul nu ? Sau am inteles eu gresit ? Dar unde ca nu-i..... :) E mai mult de 10 MB ? Nu-l poti trimite pe mail ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...
S-A EDITAT MANUAL GOLF III IN LIMBA ROMANA, AM TELEFOANELE UNEIA DE LA FIRMA CARE LE VINDE.. 50RON. PUTETI SA CAUTATI SI PE NET GOOGLE.. MANUALE AUTO

vreau si eu manual Golf III VR6

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Manualul de golf 3/Vento se poate comanda de la <Autokarma> are site de piese+manuale tehnice.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut .. sunt cam nou pe forum si am o mare rugamite la voi, i-am luat tatalui meu un golf 3 1.6 , si as avea mare nevoie de un manual de service,(reparatii), in romana (daca se poate), am incercat link-urile date de voi dar fara rezultat , razvan_druta@yahoo.com .

multzam tare mult!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut .. sunt cam nou pe forum si am o mare rugamite la voi, i-am luat tatalui meu un golf 3 1.6 , si as avea mare nevoie de un manual de service,(reparatii), in romana (daca se poate), am incercat link-urile date de voi dar fara rezultat , razvan_druta@yahoo.com .

multzam tare mult!

Intra pe siteul Autokarma.Acolo dai telefonic comanda la manual.Eu l-am primit in 3 zile prin Fan curier.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

odonto, ai mai spus asta odata... nu te mai repeta atat!!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut, poti sa ma ajuti si pe mine cu manualul , am dat clik pe link-ul dat de tine dar ... nimik.

poti sa ma ajuti te rog cu indicatii?

mersi mult

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Salut sunt nou in forum,am un GOLF 1,9 SDI 1997,ma poate

ajuta cineva cu manual tehnic,sau reparatii? N-am gasit nimic

pt. modelul meu de motor(AEY).Va multumesc......

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu-mi puteti sa-mi trimite-ti manualul va rog? huniorgti@yahoo.com

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cum crezi ca cineva poate sa`ti trimita pe mail o arhiva de 150 MB ? fa click pe linkul postat de mine.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut

Multumesc mult pentru manual sunt la inceput si mi-e de mare ajutor...As avea o rugaminte pentru cine ma poate ajuta: exista un site sau un link catre un loc de unde se pot afla toate dotarile golf 3 in functie de model? De exemplu al meu e GL din 95 cu motor ADZ si m-ar interesa sa stiu daca am senzor de uzura al placutelor de frana. Sau daca e cineva care poate sa imi raspunda i-as fi recunoscator.

Bafta toturor si km multi fara evenimente neplacute.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!