Jump to content

Modificari exterioare...


wabbit
 Share

Postare recomandată

grila de genu miam luat dela horguem tuning din oradea la 79 de lei ..nou nouta

Modificat de taz21
Nu mai da quote la mesajul anterior
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 588
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • phun

    58

  • DEY_tm

    39

  • Tracto

    25

  • taz21

    20

Top Posters In This Topic

Posted Images

cu triplele va mai intreb si eu le-am facut ieri smoked mie imi plac mai mult asa si am vazut ca sunt foarte multe g3 asa chiar aduse direct din Germania caure au trecut de RAR : dupa prin romanica probleme ceva cu nenea militian???iar din ce am auzit eu nu prea ar avea ei dreptu sa faca cum vor legat si de folie doar registrul auto(control)trafic pot sa te traga de guler .la mine s-a intamplat ca un agent fara creier sa ii rupa certificatu de omologare care costa cam 100 de lei

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

de apreciat modificarea si de luat in calcul. ptr cei ce baga bani in masina ;) arata chiar bine

eu mi-am pus fata de vento pe golf...iti trebuie doar faruri, capota si masca...in rest se potrivesc toate

asta ii golfu meu..

post-13404-1267209993_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

da. merita toti banii. vezi ca sunt poze cu golf cu fata de vento si in far au o lupa bixenon, sticla clara iar pe interior fond negru. oricum de apreciat munca :rolleyes:

Modificat de electrobeat85
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Bogdan89, frumoasa masina, s-o stapanesti sanatos, am vazut ca schimbul asta e tot mai frecvent (cei cu golf isi pun de vento si invers), chiar imi place masina ta, well done - keep going.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

sal. baeti, de autocolantul ala de pus pe usi, acolo la stalpi, cat tine geamul ce spuneti? as vrea sa imi pun k am folie pe geamuri si ar da bine acolo la usi dar, am inteles k e scumpisor. voi aveti asa ceva? :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salutare...am vazut pe luneta unui golf 4 un logo interesant ceva in genu...unui kilometraj cu 200 si acul dus chiar la 200 si mai jos putin scris...200+....as vrea sa imi spuna si mie cineva unde pot gasi acel logo pentru ca imi trebuie doar imaginea ...de printat am eu unde sa il printez...va rog mult spuneti-mi si mie unde gasesc asa ceva...sau daca aveti vreunu imaginea in pc datimi-o si mie..!cu respect

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

stie cineva daca se poate vopsi bara pe fata sau spate ....sa iasa asa lucioasa....finisata...daca da care e procedeul?se da cu spritchit si se finiseaza sau cum??

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@electrobeat poti da ceva detalii?

Modificat de Bogdan89
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Unde gasesc si eu asa ceva. Si cat costa? :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

O... :icon_thumright: m-am uitat pe site dar nu am observat :)) . Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ma lovesc de o problema care nu trebuia sa apara cred eu. Nu se gaseste in magazinele auto bandoul acela negru de sub bara din fata. se pare ca exista doar pentru golfuri, pentru vento nu are nimeni. unii vanzatori de piese nici nu stiau ca exista diferente intre ele. am incercat la dezmembrari dar mi-au spus ca nu nu il vand decat cu tot cu bara. stie cineva unde as putea sa gasesc?

PS: de golf nu imi pun pt ca nu imi place cum arata si nici nu stiu sigur daca potriveste sisitemul de prindere

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca te referi la fusta formata din 2 bucati,iti spun sigur ca nu se potriveste de la golf la vento.Cea de pe vento este putin mai lunga din cate stiu...

Modificat de ByZ
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare, in poza cu golful ala negru cu prelungire capota, parerea mea e ca a stricat toata masina cu prelungirea aia parca prinsa cu guma de mestecat si pusa in graba, stiam ca se mascheaza cu chit astfel incat sa para dintr-o bucata, nu? phun, daca faci modificarea te asteptam cu poze serioase, bafta. Numai bine

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

probabil ca se potrivesc, eventual daca le modifici. intrebarea mea ramane: am vreo sansa sa gasesc noi in vreun magazin de piese auto sau tre sa ma rog de astia de la dezmembrari?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Prelungirea ai sa o gasesti in magazin dar o sa te sperie pretul, sunt sigur ca te costa cat bara, te sfatuiesc sa incerci in continuare in dezmembrari!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pe spoilerul asta, cu tot cu buza de jos, nou, in magazin, am dat 250 ron acum vreun an si ceva...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare, pentru cei interesati de prelungirea capotei, se gasesc la reducere aici. Numai bine

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

sincer...e cam mult, mai mult de 70-80 de lei nu as da pe ea (daca mi-ar trebui...)

Uite AICI aceeasi chestie la alt pret...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

oricat ar fi e o tiganie.

parerea mea

Arata ca si cum ai fi lucrat la motor si ai fi uitat un plastic sub capota.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pe mine m-ar interesa o grila fara emblema, daca stie careva unde se gaseste si cam la ce pret...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu mi-am luat FK chiar de la ei de pe site.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Taz, din cate vad in poza de pe site-ul ala, grila este dintr-o bucata, nu cum e cea originala. Cea originala are partea de jos acoperita cu tabla. Si as avea o intrebare, tot tie adresata, grila se poate vopsi in culoarea masinii, adica au si pregatita pt. vopsit? ca in link-ul ala scrie "grila culoare neagra".

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pe spoilerul asta, cu tot cu buza de jos, nou, in magazin, am dat 250 ron acum vreun an si ceva...

cand zici spoiler te referi la bara fata, nu? asa am avut si eu dar e facuta dintr-un material destul de slab, iar buza de jos si bara sunt aceeasi bucata. pt golf 3 buza de jos noua in magazin e 70 lei.

Prelungirea ai sa o gasesti in magazin dar o sa te sperie pretul, sunt sigur ca te costa cat bara, te sfatuiesc sa incerci in continuare in dezmembrari!

pt golf 3 e 70 lei, hai sa zic ca asta sa ajunga la 100 dar totusi nu e decat o bucata de plastic...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!