Jump to content

Modificari exterioare...


wabbit
 Share

Postare recomandată

bara de vento e diferita de cea de golf 3. e mai lunga in laterale. ti-am pus o poza cu o prelungire de golf 3 pe bara de vento

post-60607-0-94125400-1298159593_thumb.j

Modificat de ovidiu89
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 588
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • phun

    58

  • DEY_tm

    39

  • Tracto

    25

  • taz21

    20

Top Posters In This Topic

Posted Images

Este acelasi lucru, prelungirea barii si grilele de sub semnalizari de golf 3 difera de cele de vento indiferent de varianta de echipare.

Modificat de v@sy
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Cine stie care din urmatoarele modificari trebuie OMOLOGATE LA R.A.R. pt un GOLF 3 ?...dc ma opreste politia sa nu aiba ce-mi face: praguri tuning,toba sport cu silencer,eleron dinala cu "picioare"...nu dinala micut ce se prinde la marginea lunetei si model in capota(decupata capota)..???ceva ca in pozele astea...dc stiti ceva....sau ati auzit...sau poate aveti rude pe la R.A.R. :D ((((DC STITI FIECARE IN PARTE CAT AR COSTA OMOLOGAREA...dc trebuie omologate)))))

post-87006-0-38685700-1299280479_thumb.j

post-87006-0-87211100-1299280495_thumb.j

post-87006-0-94436400-1299280587_thumb.j

Modificat de Catazaq
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

In primul rand eu nu recomand modifcarile astea pentru ca nu dau bine unui golf mk3 iar in al doilea rand nu trebuie omologate defapt nici nu stiu daca ti le omologheaza cineva in romania

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Hmmm....interesant...eu am vazut unul rosu cu modificarile astea in Arad....era....pfoaai..bestial...:)

Modificat de Catazaq
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

prea incarcata capota aia nu ? da impresia de kitch ! fara suparare ::) doar o parere e prea incarcata la rar zbori sigur cu pleoape :)

Modificat de Changeme
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca vrea cineva cu vento sa isi puna bot de golf sa ma anunte ca sunt in cautare de bot de vento :) si rezolvam o modificare de mare efect .

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

De ce nu incerci la dezmembrari? Sa le dai la schimb ;) Ai rezolva mai repede problema.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu m-am gandit la asta nici o clipa...o sa incerc,mersi de idee :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...

salutari de la vw argentina. am ochit niste semnalizari clare (cele laterale) pe un vw amarok. cred ca se potrivesc la fix. sper sa pot scoate 2 de aici din fabrica. si stergator luneta de vw suran ar fi perfect. sa vedem poate reusec sa fac ceva poze cu ele aici. in plus golf 3 vresiunea pt america de sud, are cateva modificari exterioare fata de cele din europa. fusta de la brara fata e mai scurta si rotunjita, pe laterale la bara fata are ceva lumini de pozitie galbene si nu are locas pt numar, iar haionul are locas pt numar mic. pacat k e asa mare si nu pot aduce un haion, sau macar partea cu suportul la numar. revin cu poze.

Modificat de MS88NFS
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

As vrea sa imi pun la modelul meu de Golf GL, o grila radiator de GTI, intrebarea este, din urmatoarea poza, trebuie sa comand doar pozitia 12, sau trebuie toata, adica pozitia 10? Ma gandesc ca pozitia 13 o am si eu pe masina mea, oare difera de pe GL la GTI, suportul acela al grilei (13)? Sau comand 12 si 13, pentru ca 14 il am eu sigur pe masina? Mersi.

post-74410-0-48780900-1305347257_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

semnalizrile de care ziceam. abia astept sa vin acasa sa le montez. o sa dea bine pe negru.

Modificat de MS88NFS
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu am pus semnalizari de golf 4 pe masina si acelasi lucru, mentionez ca schimba mult imaginea masinii in bine . ;))

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

- Cine stie daca buza aia de prelungire a spoilerului la Golf 3 normal are prinderea la fel ca si la Golf 3 GTI? Si cat costa buza respectiva...daca stie cineva? Eu mi-am pierdut jumatatea din stanga...daca are cineva partea aia as vrea s-o cumpar...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Dau bine semnalizarile rotunde intradevar dar nu se portivesc la toate tipurile de sasiu, de exemplu pana la 07.1995 semnalizarile sunt patrate iar dupa sunt rutunjite si dau la aspect mult mai bine.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu ma ajuta nimeni?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu gasesti toata grila la dezmembrari? pt ca e mai ieftina

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Lucrez la o firma importatoare de piese auto, si beneficiez de preturi de prima mana fara ados comercial, de aia nici nu m-am gandit sa caut in dezmembrari.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

E vreo diferenta la grila de gti fata de celelalte in afara de faptul ca scrie Gti pe ea ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Uitati ce mi-am comandat. Ce ziceti?

post-46029-0-07527500-1305611118_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Grila GTI are două lamele iar cea normală 3.

Ceva de genul acesta

post-38791-0-95753800-1305614612_thumb.j post-38791-0-42755300-1305614621_thumb.j

Colegul phun nu sunt cam scumpe semnalizările?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu mi se par. Tinand cont ca sunt cu Led-uri SMD...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si mie mi se par scumpe. de banii aia as-i opta pt altceva mai important, o grila fara semn, prelungrie capota, ceva

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

apropo... zice-ti-mi ceva site-uri de pe care v-ati comandat diverse piese si in care aveti in credere. vreau sa imi camand si eu o prelungire pt capota. mersi

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!