Jump to content

Transformarea Carkit 6310 Pentru Alt Nokia


adrg
 Share

Postare recomandată

Eu am car kit Cullmann pt Sony ericsson T610 si ma intereseaza un adaptor bluetooth sau o talpa pt Nokia 6300 sau orice nokia mai nou. ma poate ajuta cineva?

post-63572-1265968795_thumb.jpg

post-63572-1265968786_thumb.jpg

Acesta talpa o am pe masina.

Modificat de Marius318mih
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

asa arata adaptorul meu, cu siguranta va functiona si la tine!!

post-58876-1266249482_thumb.jpg

post-58876-1266249482_thumb.jpg

Modificat de forceturbo
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare,

De o luna si ceva sunt detinatorul unui Passat CC. Este dotat printre altele si cu "Pregatire telefon "Premium" cu

tastatura si suport telefon". Asadar, am in cotiera dintre scaunele din fata o chestie in care ar trebui sa conectez telefonul sau vreun adaptor pentru telefon. Mai am si posibilitatea de a conecta telefonul prin Bluetooth, dar am iPhone si nu e compatibil cu sistemul.

Imi poate spune cineva ce fel de telefon s-ar potrivi in chestia aia din cotiera sau cum sa pot face sa pot conecta un telefon la sistemul asta? Eu as vrea sa cumpar un telefon pe care sa-l pun in masina si acolo sa ramana.

Orice ajutor va fi foarte apreciat.

S-auzim de bine!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare,

Am gasit ceva poze pe net cu un adaptor Cullmann dar nu stiu de unde sa-l cumpar.

Stie cineva cine distribuie produsele astea pe la noi?

Sa auzim de bine!

PS: Mutumesc redbull 666666 pentru mesaj!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

am gasit si eu mufa asta sub bord aproximativ in zona picioarelor pasagerului din fata si nu stiu pentru ce e . Banuiesc ca ar fi pregatire pentru telefon de asta am postat aici. Poate ma lamureste si pe mine cineva..

Scuze pentru calitatea pozelor.

post-51989-1267908722_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

este mufa unde se conecteaza kar kitul de la telefin

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 months later...
am gasit si eu mufa asta sub bord aproximativ in zona picioarelor pasagerului din fata si nu stiu pentru ce e . Banuiesc ca ar fi pregatire pentru telefon de asta am postat aici. Poate ma lamureste si pe mine cineva..

Scuze pentru calitatea pozelor.

Aceeasi mufa o am si eu si n-am suport de telefon. Este pus un capac in locul unde ar trebui fixat suportul. N-a gasit nimeni vreun suport bun si pentru nokia 6300 ? Ar fi tare bun si prin oras chiar nu doar la drum lung.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 years later...

Am vazut niste car-kit-uri pentru 6310 si 6310i bluetooth?  Care mai e avantajul daca oricum telefonul este introdus in suport tinand cont ca ambele modele de 6310 au Bluetooth ?

post-10002-0-31488300-1432581659_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

In suport se si incarca telefonul.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cauta ViseeO, e util celor cu car kit instalat in masina si telefon cu BT

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!