Jump to content

Service normal si ITP


Zorro Classic
 Share

Postare recomandată

Am facut ITP la sfarsitul lunii iunie 2007 la Brady Trade Militari (peste drum de Metro Militari).

Taxa ITP pentru Passat este de 70 RON (cu tot cu TVA).

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

cand fac ITP-ul trebuie sa am cartea de identitate a masinii la mine ? Sau doar certificatul ? Ce acte ar trebui sa detin asupra mea ?

In cazul meu masina e pe numele lu' tata .. e vreo diferenta ?

Ce trebuie sa am pe langa stingator si trusa mediacala ?? ---> becuri de rezerva ? altceva ?

Mersi

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Trebuie sa ai buletin, RCA, talon, carte identitate, bani de taxa si...bani de spaga...

am facut eu saptamana trecuta ITP-ul, taxa a fost 70 ron

''tips-ul'' a fost 50 ron, insa nu au mai forjat-o, cum am auzit ca se fac prin alte parti si le-a crapat turbina

de trusa, stingator, becuri...nici nu m-au intrebat, dar in mod normal trebuie sa le ai

nu stiu sa-ti spun cu sta treaba in cazul tau, adica merge sa te duci tu sau taicatu'

bafta

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

sincer sa fiu cand am ajuns cu masina in tara si am facut toate acetele, rar ... numai eu am fost. Deci daca s-a putut prima oara ..de ce nu s-ar putea si a doua. Ok Asta nu e o problema ... deci nu e mare sfaraiala. Problema e ca tre sa umblu sa vad unde e mai ieftin si unde sunt maleabili ..sa faca cum zic EU :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!