Jump to content

Manual Utilizare si Reparatii Toledo


oakyz
 Share

Postare recomandată

Vroiam si eu un manual de utilizare si reparatii pentru toledo meu 1.9 tdi 90 cp ALH... tot ce am gasit e pt golf care la motor e cam la fel dar ma interesa daca stie cineva si pt toledo.

nu stiu cum am reusit sa pun doua topic-uri sper sa il sterga cineva pe asta :Driver:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pentru manualul de reparatii cred ca cel de golf e ok. Pana la urma e acelasi motor.

Pentru manualul de utilizare e un topic chiar sub (cele 2) deschis(e) de tine. Cum am spus si acolo cand am timp il scanez PDF si il pun undeva pe net (in romana).

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am spus ca am manual de reparatie pentru Toledo in spaniola iar pt cel de utilizare am de Golf IV in rom... se potiveste cam 95% cu Toledo.

PS dar de ce sunt 2 topic-uri IDENTICE???? + inca unul la Generalitati???

Modificat de Reed
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 5 months later...
Am spus ca am manual de reparatie pentru Toledo in spaniola iar pt cel de utilizare am de Golf IV in rom... se potiveste cam 95% cu Toledo.

PS dar de ce sunt 2 topic-uri IDENTICE???? + inca unul la Generalitati???

Un manual de utilizare pt Seat Toledo (modelul vechi) in format pdf gasiti la adresa :http://www.punstart.com/manuals/Toledo_Owner_s_Manual.pdf

Este in limba engleza , deci destul de inteligibil.

Spor la citit ca sunt ceva pagini. :wub:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!