Jump to content

In sfarsit Golf IV 1.9 tdi 101 cp 2003


viorelm

Postare recomandată

Nu , stau pe Ion Mihalache . Nici sticker nu am , sunt undercover :hainoroc:

Nu e nici o graba cu jantele , mai asteptam .

Am vazut ca tot numerele provizorii le ai , nu ai inscris-o nici acum ?

Link către comentariu

sorry, te-am confundat... tocma ieri am vazut langa masina mea un golf IV variant argintiu cu sticker...

am inscris-o, mai repede decat ma asteptam, politia m-a chemat sa iau actele pe 16 ianuarie in conditiile in care le-am depus pe 3 ianuarie, si am fost intr-o doara la politie pe 10 ianuarie si erau gata...

nu am mai facut poze la ea, aceste sunt primele ei poze facute exact in prima zi de Craciun

e ok, te anunt cand am rezolvat cu jantele

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

revin cu update-uri de poze, cum am promis.. scuze ca e murdara, nu prea a mai vazut cum arata spalatoria, din pacate, am tot fost plecat .... acu am reusit pentru ca tocmai venisem de la Bruxxelles si tot a venit nevasta cu masina sa ma ia de la aeroport, am zis ca merge o tura pe la munte in weekend....

post-9733-1171893947_thumb.jpg

post-9733-1171893994_thumb.jpg

Link către comentariu
  • 4 weeks later...

cu toate ca nu se mai uita nimeni pe topicul meu, atasez noi poze cu doua mici modificari ale masinii mele: ma refer la folie spate la Expert Detailing si jante aliaj modelul A8, insa pe 16", nevrand sa ma risc la 17" pe drumurile noastre

post-9733-1173971765_thumb.jpg

post-9733-1173971772_thumb.jpg

post-9733-1173971780_thumb.jpg

Link către comentariu

Frumoase foc! Cat te-a costat tot "deranjul"? :frigbaitata:

Link către comentariu
GargareONline

Felicitari pentru alegere este frumoasa masinuta si din care vad in poze este cam impecabila din toate punctele de vedere :) iar de jante ce sa mai zic sunt superbe, mi-ar placea si mie asa ceva spune-mi te rog cat te-a costat si cu cat le vinzi sau le-ai vandut pe cele anterioare?

Link către comentariu

salutare

deranju ma cam costat vreo 900 euro... asta e

jantele le dau maine cu 400 euroi cu tot cu anvelope...

sorry...

si mie imi place mashina...

ahh, ar mai fi 100 euro ptr folie si un pic polisata pe o usa.. avea nishte zgarieturi fine de cand am luat-o

Modificat de viorelm
Link către comentariu
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Alin Afemei

Salut,

Masina mea e din anul 2003 si m-a costat cu totul 10800e cu 12100Km reali(cauciucuri de iarna). Deja am cu ea aproape 10000Km in Romania si masina s-a comportat excelent.

Te-as intreba cum e cu consumul si daca merita sa fac si eu un chip tuning.

Cu stima

Link către comentariu

Salut Alin

Sa-ti stapanesti sanatos si multi km masinuta .Sincer nu stiu cui i-a fost adresata intrebarea , dar despre consum laTDI se discuta aici si despre cum se comport amasina dupa chip , aici , altfel riscam sa fim Off topic .

Iti raspund cu cea mai mare placere dar muta intrebarile unde trebuie....sau PM .

Merita chip-ul si consumul nu creste daca pastrezi stilul de condus , dar nu mai vorbim aici despre asta .

BTW , ma chinuie o intrebare la care nu gasesc raspuns :ce vrea sa insemne acronimul : "Afemei " ? Sau este un nume real ? :Driver:

Modificat de alc2
Link către comentariu

Consumul de Bucuresti nu cred ca e concludent... sare de 10, depinde de aglomeratie

merita chipuirea, crede-ma... eu sunt foarte multumit de masina

Din pacate am avut o mica problema cu masina: vineri noapte mi-au distrus oglinda stanga, au rupt-o, am reusit sa cumpar una de la sh ku 140 ron, dar gri sobolan metalizat... nu am vopsit-o ca nu am avut timp...

din pacate, alc, am dat jantele... sorry

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Am uitat sa-ti spun viorele, superbe jantele, schimba total aspectul. Si eu sunt foarte fericit cu fostele tale jante :) Bafta si numai bine ! Poate ne mai vedem.

Link către comentariu

pei n-ai casco? :rolleyes: pacat..imi pare rau de incident..parerea mea: unul dintre principalele obiective ar trebui sa fie incheierea unui full casco.. multi km fara alte probleme..

Link către comentariu

nu, din nefericire nu am casco.... nu m-a interesat lucrul asta.... oricum, acum sunt foarte suparat, am fost la cipos sa imi curete preventiv turbina.... si mi-a distrus masina.... am ramas cu ea in pana in Ungaria, il sun sa ii spun, imi zice sa ma duk la service ca suporta cheltuielile, avand in vedere ca el a umblat la anumite piese de acolo, iar cand ajung in Bucuresti, imi zice ca nu e vina lui, oricum el se pisa pe 200 euro, dar nu e vina lui, ma rog, atat reprezinta 50% din cheltuielile mele in ungaria... acu stau sa ma gandesc: daca se pisa pe 200 euro, de ce naiba plangea cand a vazut ca masina mea are incalzitor de apa si ca ii dau doar 100 euro pe lucrare? oare cati din banii astia se duc la stat? din pacate, mi-a distrus masina, iar pentru asta o sa plateasca, daca nu mie, in alta parte tot o va face.... pacat, nu sunt genul asta de om sa doresc raul cuiva

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!