Jump to content

VW. Polo Happy


E_u

Postare recomandată

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • E_u

    34

  • Executron

    9

  • Michael_9N

    6

  • Ice_2k

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

DA, reclama aia, cu saracu om improscat e tare rau.

Mai, aici in CT sa stii ca nu ma deranjeaza praful cine stie ce. Depinde de zona.

Acum am observat; nu stiu de ce, dar nu mai pot sa vad pozele puse de mine mai devreme. Voi le vedeti ?. Sant logat, ca altfel nu puteam sa scriu. Mi s+a mai intamplat asa ayi de vreo doua ori da] in 3-5 minute si-a revenit.

Modificat de E_u
Link către comentariu

Felicitari de masina...sa o stapanesti sanatos dar am si eu o intrebare: cum e clima semiautomata?

Link către comentariu

Ce naiba are ?. Ca nu mai am nici in calculator !. Le-am transferat din aparat si le-am sters dup`aia. Offf, poate am timp sa fac altele, da` zilele astea nu cred, ca de maine cam am multa treaba.

Bine si daca tot mai am putin de "vorbit" in seara asta, mai am o intrebare : am cautat azi butoanele de la usi pe care "apasa' usa ca sa se stinga/aprinda plafoniera de am inebunit vreo juma de ora si rezultatul : nu am gasit nici un butin. :hainoroc: . Unde naiba sant ?. Sau sant in yala in usa ?.

Link către comentariu

intr-adevar iar au disparut pozele :blink:

Incearca sa folosesti imageshack pe viitor, alea raman forever.

P.S. Da, switch-ul e in yala.

Link către comentariu
.....am si eu o intrebare: cum e clima semiautomata?

are buton de AC iar pe comutatorul rece/cald (albastru/rosu) e marcata si temperatura 20 22 24 26

Link către comentariu

clima semiautomata metine temperatura selectata pe rotita, dar spre deosebire de clima full automata nu selecteaa automat si pe unde sa vina aerul (am impresia ca cea semiautomata nu are decat un singur senzor de temperatura, iar cea automata are mult mai multi)

Link către comentariu

:( Cred ca datorez niste scuze pe aici, dar chiar nu mi-a stat gandul si la poze. Promit ca in cel mai scurt timp o sa fac altele si o sa le pun.

Si ca sa vedeti ca nu numai mie mi se intampla sa imi dispara pozele de pe topic, am mai citit adineauri tot aici la Masina Mea, tot asa ca au disparut. (Or fi venit spiridusii si le-au luat :P ) Si am mai patit de cateva ori sa nu mai vad pozele si de pe alte topic-uri.

Si azi am avut niste drumuri prin oras si am mai vazut vreo doua Polo-uri negre, deci nu sant singurul. (pacat :) )Parca mai era chiar aici pe forum inca un user cu Polo Negru.

Va doresc un an nou fericit si plin de Bucurii, Bani, Benzina si tot ce mai incepe cu B. :)

All the best.

Link către comentariu

Iti multumesc 91WRC. :D :D

In sfarsit am facut niste pozografii si am timp acum sa le pun.

:D

:D

:D

Si am facut si un drum in afara orasului si pe autostrada vreau sa va zic, ca la 155 km/h fugea foarte frumos si inca mai aveam loc sa mai apas. :D dar am zis ca n-are decat cateva sute de km si aveam deja aproape 5.000 rpm..

Masinuta trage foarte bine in depasiri. Nu m-am asteptat sa ma lipeasca de scaun la doar 64 CP.Consumul la 155 km/h, la 5.000 rpm era cam maricel, se vede si in poza, dar este si in rodaj si la turatia aceea este destul de normal.

Ceata aia am prins-o pe la 06:00 ieri dimineata :) .

Modificat de E_u
Link către comentariu

Poze cu exteriorul masinii?

Sfat (nu o lua in nume de rau): scoate poza cu viteza maxima! Nu se incurajeaza astfel de "eroisme" aici pe forum!

In rest, sa stapanesti sanatos masinuta, si sa te duca in siguranta oriunde doresti!

Link către comentariu

Ok, multumesc.

Sa o luam cu inceputul :

- poze cu exteriorul am pus si cand am pus pozele astea de acum au disparut alea. Si acum cand incerc iar sa pun SI cu exteriorul imi da o eroare, ceva IPS ... . Mai incerc.

- poza cu vitezometrul, am scos-o, DAR, nu era viteza maxima, si sincer, nu mi se pare eroism. Nu ma supar eu as usor, dar sincer, .... ma rog, daca zici tu, am scos-o.

- da, multumesc, imi place foarte mult masina, este tot (si mai mult) ce mi-am dorit. Si merita banii.

Nu o sa am timp iar vreo cateva zile, dar cand mai am timp o sa mai incerc sa mai pun poze si cu exteriorul, dar ti-am zis, nu stiu de ce imi pare IPS error sau ceva de genul.

Toate cele bune.

Link către comentariu

Legat de viteza, depasea viteza legala. :(. Si nu se incurajeaza incalcarea legilor de circulatie. Eu ti-am zis de poza, pentru ca am vazut ca multi au fost apostrofati de moderatori legat de acest lucru. (poze cu vitezometrul aratand viteze mari).

Nu mi se parea chiar eroism, tocmai de-aia pusesem ghilimele. Nu am stiut pe moment cum sa o numesc.

Acum revenind la topic, Chiar vreau sa vad un Polo negru. Cred ca arata bestial. Din pacate nu am vazut nici unul inca prin Bucuresti.

Link către comentariu

Frumoasa masina. S-o stapanesti sanatos.

:) Stingatorul a venit odata cu masina?

Daca nu, de unde l-ai luat?

Link către comentariu

Cu masina a "venit" tot ce-i in portbagaj in afara de vesta, pe care am cautat-o pe la toate magazinele de mi-au sarit ochii din cap, da` am gasit-o pana la urma !. :)

Link către comentariu

Si am o intrebare si eu pentru voi : dimineata in special, cand intorc masina in parcare ca sa plec, atunci cand iau de volan stanga/deapta complet scartaie ceva (inauntru la motor, mai spre roti), este exact ca un scartait; a fost aproape imperceptibil la inceput si acum se cam aude. In mers normal nu, ci doar la total stanga/dreapta. Se poate sa fie vreo garnitura fisurata/rupta si sa fi intrat praf ssau sa fi ruginit vreo tije sau vreo piesa ?, ca am vazut pe aici pe forum niste poze cu niste bare de directie ruginite. Ce poate sa fie ?.

Inca una B)

Modificat de E_u
Link către comentariu

salut si bun venit,little brother.voiam sa-ti spun ca ai o masina traznet si nu pot decat sa-ti urez cat mai multi km(nu pe ora :lol: ) si fara evenimente rutiere.

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!