Jump to content

scut motor a4


bugYtheMan
 Share

Postare recomandată

Are careva informatii despre scutul de la motor (dimensiuni exacte, poze) ? ;)

Masina e audi a4 an 2000.

Mersi :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si masina mea e exact la fel ... si am avut pb de vreo 2 ori cu scutul (de.. e de plastic si la crapat de 2 ori).. scutul de la motor e cam 5 mil, depinde de unde il iei - io am avut surpriza sa il gasesc cel mai ieftin la PBN.

Daca te intereseaza mi se pare ca poate aduce volksman metalic (am intrebat eu acu ceva vreme pe topicul lui)... era vreo 5.5mil. Si tot pe aici am citit de unii de la Tg Mures care aduc metalic ... de la aia am si poze .. ti le trimit cand ajung acasa k le am pe calc ala ... :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu mi-am luat de curand ptr passat de le ASKA auto am dat 1.770.000 lei pe el .. si am vb cu cineva sa mil imbrace in tabla il am in porbagaj tre sa il montez :D .. cred ca e acelasi scut si la a4 .. nu sunt sigur

Modificat de KMZ
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si masina mea e exact la fel ... si am avut pb de vreo 2 ori cu scutul (de.. e de plastic si la crapat de 2 ori).. scutul de la motor e cam 5 mil, depinde de unde il iei - io am avut surpriza sa il gasesc cel mai ieftin la PBN.

Daca te intereseaza mi se pare ca poate aduce volksman metalic (am intrebat eu acu ceva vreme pe topicul lui)... era vreo 5.5mil. Si tot pe aici am citit de unii de la Tg Mures care aduc metalic ... de la aia am si poze .. ti le trimit cand ajung acasa k le am pe calc ala ... :D

Ok, mersi mult

eu nu-l am deloc si ma doare inima cand mai ating cate ceva...am facut varza instalatia de aer conditionat, bine ca e iarna si nu folosesc. :D

am pe cineva care il face "home made" cat de gros vreau eu dar imi trebuie niste poze

am vazut ca in magazin sunt cam subtiri si nu cred ca merita. ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu stiu ce sa zic ... io am vazut la volksman in magazin unu dar era pt alta masina ... zicea k si pt a mea e la fel si parea ff rezistent .. era din tabla ff groasa ... ala din plastic nu stiu ce sa zic .. ala protejeaza mai mult de praf, noroi .. etc ... la lovituri plesneste imediat ... io cu a mea am parcat pe o bordura nu f inalta si doar l -ar "sters" putin si s-a dus.. oricum decat deloc e bun si ala ...

iti dau pozele alea cand aj acasa

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!