Jump to content

Pot sa pun amortizoare de MK2 pe MK1?


sabinescu
 Share

Postare recomandată

masina este prea rigida pentru drumurile noastre,cred ca daca as pune amortizoare de mk2 nu ar mai fi asa de rigida :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

din cite stiu eu amortizorul de mk 2 este cu vreo 4 cu mai lung fata de mk1,cred ca daca as modifica un pic cartusul,adica sa-l mai lungesc un pic cred ca ar merge fara nici o problema :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Arunca un ochi si aici

PS: am vazut tarziu ca ti-ai dat singur rezolvarea si acolo.

Bafta

Modificat de taz21
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

AM SA INCERC SA MODIFIC CARTUSUL LA INCEPUTUL ANULUI URMATOR SAU MAI REPEDE NU SE STIE!!!

IDEI AM CEVA PRIN CAP DAR O SA MAI DOCUMENTEZ INTRE TIMP,OARE A MAI FACUT CINEVA ASA CEVA????????????????

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

tu vrei de mk2 numai ca sa nu mai fie asa rigida? da nu gasesti si de mk1 da mai soft? eu am mk2 cu amortizoare de mk2, da mi-am pus monroe si e rigida de numa...simt orice gropita din asfalt....asa ca ai grija si daca iti pui de mk2 de care iti pui...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!