Jump to content

DECANOL


OVIDEOS Alba
 Share

Postare recomandată

salut :angry: scuze ca postez in aria voastra dar ma gandesc ca sunteti mai in tema in domeniul asta si m-ati putea ajuta cu un sfat mai bine decat colegii mei cu golfuri.Am o bara de plastic de golf IV care in urma mai multor tuninguri a acumulat cateva straturi de vopsea pe care as dori sa o curat. am vazut ca unii din voi ati mai folosit decanol .Oare merge aplicat pe plastic sau il dizolva si pe ala?multumesc anticipat :angry: .

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pai.. fa un test pe un coltz... nu reactioneaza instant.. .asa ca ai timp sa vezi..

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ar trebui sa mearga, oricum decanolul inmoaie straturile de vopsea dar pe rand, adica daca ai mai multe aplicate va trebui sa dai de vreo doua trei ori cu decanol. daca nu ai unde sa incerci potzi sa treci pe la mine pe la atelier.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

atentie mare ca unele plsticuri sunt dizolvate de decanol. parerea mea sa faci o proba pe dosul barei mai intai.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Multumesc pentru sfaturi la toata lumea si Kerosen i-mi pare bine sa vad inca un albanez pe aici.Broasca aia din poza am admirat-o mult acum vreo 7-8 ani dar n-am mai vazut-o de mult ce s-a intamplat cu ea ?si oare nu aveai tu un Nipru rosu cu rezervor auriu... si ala mi-e dor sa-l mai vad. :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!