Jump to content

manual A4 2.5 TDi 2002/2003 b6


AlexandruC
 Share

Postare recomandată

pe ultima suta am achizitionat un audi din germanica si am primit-o cu manualul in limba materna a lor, asa ca daca pot fi ajutat cu un manual pentru ca pot sa imi prind urechile uneori citind in germana.

daca stie careva....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu ma chinui de ceva luni sa gasesc unul. La fel si al meu e in germana...avem acelasi manual in care sunt date toate motorizarile si dotarile. Am gasit ceva la membrii mai vechi dar nu i-am convins inca sa il imprumute

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

da...increderea...e ideea e ca stiu un loc unde am putea sa-l faca pe loc rpd, dar fiecare e cu timpul lui si e scump. e totusi sper :hainoroc:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

hai va rog...chiar nimeni nu are ? :icon_redface: sau e dispus ?!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nici macar sa ne gaseasca cineva pe bani ? nici asa ?. ... am mai marit aria de cautare asa

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Buna,

Un manual de A4 in format electronic am eu.Din pacate e in limba italiana.Mi l-a trimis un prieten "din greseala" pentru ca eu am nevoie pentru AudiA6.Sunt 6 fisiere cu pagini1-20,21-40 ,etc insa fiecare are cam 3.8Mb.O sa incerc sa atasez doar paginile 1-20 si pentru cine chiar are nevoie poate sa ma contacteze pe email

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pai uite vb pe yahoo dc e si poti sa mi le dai acolo ca merge repede. ms

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...
Buna,

Un manual de A4 in format electronic am eu.Din pacate e in limba italiana.Mi l-a trimis un prieten "din greseala" pentru ca eu am nevoie pentru AudiA6.Sunt 6 fisiere cu pagini1-20,21-40 ,etc insa fiecare are cam 3.8Mb.O sa incerc sa atasez doar paginile 1-20 si pentru cine chiar are nevoie poate sa ma contacteze pe email

Salut ... mare rugaminte am la tine .... ai putea sa imi trimiti si mie pe e-mail arhivele cu manualul pt A4 ? te rog mult de tot .... merci mult...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut ... mare rugaminte am la tine .... ai putea sa imi trimiti si mie pe e-mail arhivele cu manualul pt A4 ? te rog mult de tot .... merci mult...

Doresc si eu daca ai manual pentru audi A4 1.9 tdi

Adresa este dragan.marius@gmail.com

Multumesc mult

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am primit de la Ian fisierele (pentru care ii multumesc), le-am convertit in .pdf intr-un singur fisier de aprox. 7.5Mb. Manualul este pentru B5, pana in 2001 si, din pacate, nu este complet. Cine doreste, trimite un PM.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu ai pentru ce !

Nu am trimis decit paginile 1-40.

Asteptam sa dai tu un replay pe email daca le-ai primit pt.ca aveau 8Mb cele 2 fisiere(pag.1-20 si21-40) si daca iti trebuie pt.ca ce am e pentru un model de 5 ani vechime

deci,daca e ok ,o sa-ti trimit in continuare si restul de pagini pina la 120

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Buna,

Astazi am trimis la PIC (cosmip@gmail.com)si la dragan.marius@gmail.com o varianta "soft' realizata de Iulian Maguleanu in care cele 140 pagini au toate doar 7 Mb(nu mai e color).

Oricum am copiat-o pe un stick si la intilnirea de iarna o sa dau varianta d-lui Voinea ca sa o poata pune pe site (nu se pot incarca fisiere mai mari de 500kb)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si ca sa nu mai asteptati pina atunci am urcat manualul pe site-ul gazduit de un coleg de forum

Il gasiti in folderul Audi la adresa:

http://www.andreig.nl

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 months later...
cristy_snacks

Pt. Audi A4 1.9 TDI are cineva carte de preferat in limba romana, daca nu si engleza si tot e mai bine decat in germana. Ms. anticipat!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...
  • Administrator

Sunt interesat si eu de un manual de utilizare pt Audi A4 mod. 2007.

Multumesc !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

AlexandruC: pe mine m-ar interesa si manualu ala al tau chiar daca e in germana...ce zici?? poti sa mi-l trimiti si mie pe mail sau mess sau cumva? te rog mult.mersi.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

M-ar interesa si pe mine un manual de A6 2004 in engleza sau romana. Mersi

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salutare, il aveti cumva si in alt format decat cel PDF? sa zicem Word, text sau rtf.

daca da, va rog sa mi-l tirmiteti si mie la adresa adibose@gmail.com sau pe Ym: adibose

Multumesc anticipat

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si ca sa nu mai asteptati pina atunci am urcat manualul pe site-ul gazduit de un coleg de forum

Il gasiti in folderul Audi la adresa:

http://www.andreig.nl

f interesant linkul :icon_thumright: multumim

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!