Jump to content

Colier de negasit


Extreme
 Share

Postare recomandată

De unde as putea sa achizitio un colier de la furtunul acela gros care merge la turbo. Am cautat la mai toate firmele de piese din bn si nu au.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

De unde as putea sa achizitio un colier de la furtunul acela gros care merge la turbo. Am cautat la mai toate firmele de piese din bn si nu au.

La Eugen ai incercat ???

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu am asa ceva ramas de la vechiul IC. Daca nu gasesti mai aproape am sa-ti trimit eu prin posta :banghead:.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

incearca la service vw asta daca e in bistrita. Daca nu cand ajungi pe la cj incearca la autoworld. La baieti in spate...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

La Eugen ai incercat ???

Nu unde e magazinu?

Eu am asa ceva ramas de la vechiul IC. Daca nu gasesti mai aproape am sa-ti trimit eu prin posta :lol:.

Chiar ti-a fi recunoscator daca mi l-ai trimite. (il platesc nu-i nici o problema)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu este vorba de platit, dar faza e ca acum 2 zile mi s-a rupt si mie unul si l-am schimbat cu unul din alea vechi si mai apoi am vazut ca furtunul de la iesire din IC era sarit si a trebuit sa inlocuiesc si acolo siguranta (care era noua), dar era prea moale si nu tinea furtunul. Concluzia... mai am una din sigurantele noi, dar sunt de kko... sunt prea noi si se largesc. Daca vrei ti-o trimit. Da-mi adresa ta si ti-o trimit.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

incerca la un schrot de masini ,ia cu tine bucata ce a ramas din colier pentru ca au sa stie sa caute mai repede ce si cum

bafta

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!