Jump to content

Car of the year 2007


Godfather
 Share

Postare recomandată

Skoda Roomster a obtinut 189p la renumitul top european, fiind clasata pe locul 4. Topul a fost castigat de Ford S-Max. Locul doi l-a obtinut noul Opel Corsa iar locul 3 Citroen Picasso. Skoda Roomster a fost "mai buna" decat Honda Civic, Peugeot 207, Volvo C30 si Fiat Grande Punto. Bravo Skoda !!!! :coolpics:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Calitatea Skoda e cunoscuta, e un loc bine meritat, cred ca putea sa fie chiar in fata Citroenului.... eu vad masinile frantuzesti mai slabe decat standardul cu care ne-a obisnuit Skoda... In fine, parerea mea este ca e de bine locul obtinut si sa o tina tot asa cei de la Skoda....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Honda civic este masina care ar fi meritat din plin titlul. O masina care depaseste din punct de vedere calitativ mai tot ce s-a prezentat acolo.

Personal, consider o revelatie citroenul din prisma inaltei calitati a finisajelor si a spatiului interior.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 months later...

Auzi dc zic aia la reclama cu corsa ca a fost aleasa car of the year ? cand defapt e mai jos

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

da ? probabil nu am fost atent... da ca sa iti ia ochii e car of the year in lume ;) ei cu ale lor noi cu ale noastre

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!